Телячі ніжноСті• 03 декабря 2024

Дитина погано вчиться. Повільно думає. Не запамʼятовує взагалі слова англійські

Допоможіть
Порадьте
Може якісь вітаміни? Вона худа малоїжка
Може проблема в тому що вона погано харчується
З 1 класа таке… вже 6
Я спочатку думала що переросте або вчителі не такі
Але в новій школі те саме.. всі вчителі в неї погано пояснюють тому аона не розуміє- так каже

Репетитори по 3 предметам.. не може вона ніяк вийти на 6 балів
Научительница• 03 декабря 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
В них тільки назва шо гімназія
А книги нуш
Випадково Не 195?)) тільки назва змінилася

Моя дуже схожа на Вашу дитину, 7 клас і я з нею поряд виконуємо разом домашні завдання, допомагаю інакше ніяк, це дуже важко, але моя дитина потребує моєї допомоги і уваги…зі мною в дитинстві ніхто не робив дз і не допомагав і я знаю як це, коли від тебе усі відмахуються, щоб не заважала…
Сонечко• 03 декабря 2024
Ответ дляАкварель 38
В ПТУ поступають усі
Вы ошибаетесь
В творческие есть конкурс. И даже на контракт высокий проходной балл. Если нет дополнительных льгот (убд, сироты и тд). Но даже льготника отчислят, если он не тянет.
Или вы имеете в виду те ПТУ, которые берут всех, типа какого-то лесохозяйственного? А зачем оно девочке? Кем потом работать?
Бибер-анонимер• 03 декабря 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
Боже дівчата
Мені на стільки погано.. я не маю сили
Я просто в паніці
Я плачу додатково 7000 грн на репетиторів.. але контрольні не кращі… вже рік викидаю гроші в трубу
Я шукаю відео в ютубі, підсовую під носа
Завтра опитування по історії- вона навіть не сидить над книжкою
Завтра буде 2 ще й по історії
У мене такий же син, різні діти, нам дуже допомогли вітаміни японьські, прям офігені, Свєта радила+сенсорні вправи на пам´ять і уважність, ще у донькі вашей не дозріли лобні долі мозку, всьому свій час
Акварель 38• 03 декабря 2024
Ответ дляСонечко
Вы ошибаетесь
На повара можно учиться,кондитера
Бибер-анонимер• 03 декабря 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
На заняття додаткові ходить
Туди куди вона хоче
На танці, на ліпку- отримує там задоволення
Все інше не цікаво їй
Тут пишуть не мотивована дитина, якщо дитиною постійно незадоволені вчителі, дитина сама бачить, що щось не виходить, як вона може бути вмотивована? Ближче до старших класів дитину не впізнаєте
На границе• 03 декабря 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
Та я з Києва
В дитини є все, від неї требують не зірок з неба
Головне це відношення, спілкування
Відмінницю мені не треба
Хоча б 6 балів…
Я не показуюю їй свої емоції.. але в душі я плачу(
У вашої дитини розумова відсталість, в легкій формі.
Тому їй так складно дається навчання.
Це не лінь
Це не змога вчитися
На границе• 03 декабря 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
Я просто не маю сили кожного дня сидіти над уроками з нею
Вона дуже швидко забуває
Якщо тиждень не робив схожий приклад- то все. Вона забула як робити
І чому ви ще не були в психіатра?
автор Телячі ніжноСті • 03 декабря 2024
Ответ дляБибер-анонимер
Які це вітаміни
Порадьте і мені
Україна понад усе!• 03 декабря 2024
Ответ дляСонечко
Гастроентеролог определит усвояемость и наличие непереносимостей.
При исключении глютена и/или лактозы даже у даунов и эпилептиков бывает улучшение состояния. Это не шутки. Проверьте.
Если рост/вес значительно ниже нормы, у неё полюбому нарушен жкт.
Глисты тоже проверьте. Причём печёночных, желчных (лямблии, описторхоз), они больше влияют. И не так легко выводятся
почему у нас так любят лечит глисты?
автор Телячі ніжноСті • 03 декабря 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
почему у нас так любят лечит глисты?
Закордоном не лікують!
Україна понад усе!• 03 декабря 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
Закордоном не лікують!
ви за кордоном?
Сонечко• 03 декабря 2024
Ответ дляАкварель 38
На повара можно учиться,кондитера
Она же пишет - танцы, лепка интересны ребёнку.
На повара - часто нужна химия.
После 2 курса ЗНО по желанию
Україна понад усе!• 03 декабря 2024
У меня закрадывается мысль, что автор та же что и с лу. Или ее кармическая сестра.
Сонечко• 03 декабря 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
Закордоном не лікують!
Знаете, когда моему ребёнку поставили и пролечили описторхоз, я увидела разницу. И этой заразы полно у нас. Карасиков любите? 20 минут жарите? Нет, от них угли останутся. Вот и мою угостили недожаренными.
Можете не проверять, не лечить, мучиться дальше. О чем тогда тема?
Сонечко• 03 декабря 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
Если бы не её мова, я бы подумала, что это Ксения. У неё тоже дочь с диагнозом, как и она сама
автор Телячі ніжноСті • 03 декабря 2024
Ответ дляСонечко
Ой то я знак питання поставила)) в темноті пишу
То я з вами згідна і повністю підтримую
автор Телячі ніжноСті • 03 декабря 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
Н єе поняла
Мафиозная• 03 декабря 2024
Ответ дляАкварель 38
На повара можно учиться,кондитера
На повара нужно химию знать
Акварель 38• 03 декабря 2024
Ответ дляМафиозная
На повара нужно химию знать
Ну какую химию?У меня дочь заканчивает учиться на повара.Насмешили
Уравнобешенная• 03 декабря 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
ви за кордоном?
Автор в добробуті лікується, то думаю, що не за кордоном
Мафиозная• 07 декабря 2024
Ответ дляАкварель 38
Может что-то поменялось или от учебного заведения зависит

Моя подружка сдавала химию для поступления на повара
Акварель 38• 07 декабря 2024
Ответ дляМафиозная

В ПТУ без всяких экзаменов берут.Всех.