тогдалия• 04 декабря 2024

У кого такие духи ?

Вам нравятся?
Коханозадовільна• 04 декабря 2024
Мне нет, потому у меня их нет😀
БезВзяток• 04 декабря 2024
Нет, не мой аромат
Тро Нью-Йорку• 04 декабря 2024
Швидко набридають і більш для молодих дівчат
До 20 я б сказала)
Советчица Года• 04 декабря 2024
Да
автор тогдалия • 04 декабря 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
До 20 я б сказала)
О, даже,так.
Муж подарил сначала не понравились,показались очень резкие,приторные и для дам постарше.
Но спустя 2 года -открыла снова,один пшик- такие классные , очень понравился аромат
Удачная• 04 декабря 2024
Попробуйте новые ,белые со снежинкой, супер.Заказал на НГ на подарок себе.
Подвійна веселка• 04 декабря 2024
Це Легер?
Носок в туфельки прозорий чи золотистий?
Якщо прозорий, то Легер, якщо золотистий - то Міднайт.
Легер обожнюю, але не на собі) На мені вони пласкі, розкриваються білими квітами і потім зразу характерною базою всіх Гуд герл - шоколадом і трохи дерев´яшками. Банальщина)
Донька користується Легер - і на ній це просто симфонія якась) І ніжні нотки білих квітів, і трошки свіжості від квітів цитруса, і та вершковість, і шоколад, і пачулі - реально ідеальні парфуми) не на літо, звичайно, на прохолодну погоду.
Про Міднайт нічого не скажу - тестила, не вразили. Вони більш легкі, більше ноток цитрусу та квітів, про Хорошу дівчинку тільки база нагадує.

Додам: Легер прекрасні саме своїм шлейфом. І стійкість зашкалює - на верхньому одязі місяціми аромат чутно.
Алина-1240• 04 декабря 2024
Не мое
Хропочка з гривкою• 04 декабря 2024
Вообще не моё, причем все туфельки. На моей коже раскрываются чем-то мыльным, дешевым
автор тогдалия • 04 декабря 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Це Легер?

Прозорий
Подвійна веселка• 04 декабря 2024
Ответ длятогдалия
Прозорий
Ну якщо ви з тих, на чию шкіру вони ’сіли’ як треба - то ви щасливиця)
Тирамісу на терасі• 04 декабря 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Це Легер?

Ну вот как , объясните как так красиво можно описывать аромат , что я прям услышала его и иду за шлейфом
Новопоштинская• 04 декабря 2024
Це Кароліна Еррера, мені на подобаються, досить важкі.
Лапка• 04 декабря 2024
Буквально на вихідних тестила їх в брокард, дуже дуже на любителя. Для мене важка вонючка, в той день готова була шкіру зняти щоб позбутися цього аромату, потрапили на куртку, то не можу носити її, аж мутить. Але стійкі, тут нічого не скажеш
БлинчикБезСметанки• 04 декабря 2024
Пробовала,нравится
Оябунчик• 04 декабря 2024
Да. Мне все синие туфли нравятся. Розовые, красные, золотые и т.д´уже не мое