булоТАЙминуло• 04 декабря 2024

Как и где занять ребенка 9-10 лет зимой более, чем на час?

Все круюки/секции (если это не профспорт) - 1 час времени. На улице холодно да и не особо дети этого возраста гуляют. Уроки сделаны, начинается тыняние, приставания, заняться нечем, только в гаджеты втыкать. Может, есть какие-то хабы для детей такого возраста - привёл на неск. часов, заплатил и он там общается, с детьми там кто-то занимается.....
Додекаэдр• 04 декабря 2024
Лепим пельмени и вареники за зарплату)
Делает домашнюю лапшу-пасту
Приглашаю собирать трайфлы
Накладывать массу для кексов
Делали вафли
Сладкий лимончик• 04 декабря 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
А скільки вашій мамі років?
Донька скакає,т9 написало,що мама
ЗаведУющая• 04 декабря 2024
Ответ дляНеГолосую
Вы так делаете ежедневно, вот только честно? просто интересно посмотреть на тех мам, которым хватает ресурса каждый день развлекать ребёнка так, как вы написали.
перегляд мультику на вихідних разом, кожен день шось робимо - аплікації, чи малюємо за столом на папері, на підлозі на пелюшці, любить ігри з водою (автомийки, просто в мисках шось переливати), складаємо конструктори, разом готуємо і залучаю до домашніх справ, багато гуляємо і розмовляємо, рахуємо все що навколо. любить подуріти на ліжку, кидатися подушками, щоб я активну участь приймала.
дитині правда 4.5 роки, і я працюю з дому.

самостійний перегляд мультику 1-2 рази на день, загальний час 1 година.
🤷🏻‍♀️
НеГолосую• 04 декабря 2024
Ответ дляЗаведУющая

🤷🏻‍♀️
Це зовсім різний вік, ну ви і порівняли.
В 4,5 теж все це робила і навіть більше, ніж у вас. До цього всього я ще багато з донькою займалася. Ми багато вивчали віршів, сама готувала її до школи, вона дуже любила всі логічні книжки, лаьірінти, зошити кумон в нас були всі і в віці вашої дитини вона вжк робила завдання для 7 років з легкістю. Та я ще возила її на кружки типу танців, балету, індивідуальних занять . Це все дало величезні плоди в школі. Завдяки цьому я не сиджу зараз над уроками з донькою, але порівнювати 4,5 та 9-10 все одно, що порівнювати 9-10 та 15 ))
В 9-10 кружити та розважати кожен день дитину просто нездорОво, як мінімум. В цьому віці у дітей мільйон кружків та занять. І краще займати цим їх час а не нянчити дитятко вдома, тому автор правильно робить, що шукає варіанти досугу.
автор булоТАЙминуло • 04 декабря 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Донька скакає,т9 написало,що мама
Ні, моїй треба, щоб всі робили те, що вона робить. Інакше це не вважається участю.
Антон Кочергин• 04 декабря 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Ну от мені 48, а дитині 9. Я хочу полежати, а дитина хоче проводити зі мною тренування танцю, який вона вивчила в студії. І ображається, якщо я не хочу стрибати разом із нею.
Ну тут же форум спортсменов. Не понимают, что в 40 лет у человека уже как минимум одна хроническая болезнь, либо проблемы с болями в голове, ногах, утомляемостю
Сладкий лимончик• 04 декабря 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Ну моя,теж хоче щоб я з нею скакала,пояснила що не можу,понудить і скаче сама,а я поряд сиджу.Моїй десять