муха в кедах• 04 декабря 2024
Постільна білизна з віскози
Вітаю
Можливо, хтось користується і може порадити, у якого виробника придбати постільну білизну з віскози? Або хоча б наволочки. Бо шовк ну дуже дорого
Дякую!
Тану на сонці• 04 декабря 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
А бавовна чим не подобається?
Морда мнеться
А я с Рио-де-Житомира!• 04 декабря 2024
Ответ дляТану на сонці
Морда мнеться
А как она будет об вискозу не минуться?
Коленная ложечка• 04 декабря 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
А зачем ? Это же искусственная ткань.
Искусственная не значит синтетическая. В основном это целлюлоза древесины. Всем известные бамбуковые полотенца из этой же оперы. Это довольно приятный тактильный материал.
Коленная ложечка• 04 декабря 2024
У моєї сестри є така постіль, м´якенька і наче шовковиста. Але вона дуже бистро зношується, протирається простирадло. Вона мені приносила ремонтувати, все ніяк з ним не розпрощається. Одного разу я заплатку поставила. Через піврокк вона мене знов просила підлатати. Я відмовилася, сказала щоб викинула. Замість цього подарувала їй новенький комплект з сатину. Сатин більш щільніший і триваліший в користуванні