мистерЛяпсус• Изменено 1 час назад
Друзі з лівого і пʼятирічний невгамовний пацан
Друзі з лівого залишилися без опалення назавжди.
Прихистили їх у себе на правому.
Вони хороші і скромні люди, але дитина просто жесть.
Пізня і за люблена дитина, гвоздь програми.
Спокою немає нікому.
Це рух 24/7. Рот не закривається. Говорить так голосно, що спілкуватися можна тільки криком.
И це з 7 ранку і до 23:00 із перервою на обідній сон.
Вчора прибив дверима нашого собаку.
Грався з ним і бігав закриваючи перед собакою двері
Я декілька разів робила зауваження, пояснювала, що так не можна, що буде травма, він памʼятає рівно 5 хвилин.
Дуже розстроїна. Собаку шкода. Вигнати їх не можу, бо шкода.
В квартирі у них 10 градусів.
Прихистили їх у себе на правому.
Спокою немає нікому.
Вчора прибив дверима нашого собаку.
В квартирі у них 10 градусів.
Ищу-брожу• 1 час назад
Ответ длямистерЛяпсус
Ні, адреси не буде, ще не вистачало мені знайомих на форумі.
Хахаха
Все зрозуміло.
мистерЛяпсус
• 1 час назад
Ответ дляИщу-брожу
Хахаха
Все зрозуміло.
Це прекрасно
Ви дуже розумна
Пасти Ла• 1 час назад
Ответ длямистерЛяпсус
Це прекрасно
Ви дуже розумна
Ну а ви не розумна, якщо ви не троль. І друзі ваші не розумні.
Життє Бентежне• 1 час назад
Ответ длямистерЛяпсус
Шукають квартиру на західній наче
Ну а який вихід,хай шукають і їду самі собі.Довго ж у вас не будуть
мистерЛяпсус
• 1 час назад
Ответ дляМояХатаЗкраю
А что мать сказала по поводу прибитой собаки?
Нічого не сказала.
В тому то і справа
Зубачистка• 1 час назад
Ответ длямистерЛяпсус
Нічого не сказала.
В тому то і справа
Вам свою собаку не жаль? Ви за неї несете відповідальність. Хто її захистить?
Анти-анонім• 1 час назад
Ответ длямистерЛяпсус
Нічого не сказала.
В тому то і справа
Выгнать на хрен их всех. В гостиницу.
Однозначно• 1 час назад
Приютили по своему желанию, и чтобы не разругаться насовсем, вам надо ужаться, собаку обезопасить, если есть угроза.
Думаю, родителям самим некомфортно, а ваши укоры они запомнят на всю жизнь
На будущее, будьте менее сердобольной
МояХатаЗкраю• 1 час назад
Ответ длямистерЛяпсус
Нічого не сказала.
В тому то і справа
А вы что, промолчали? Ну выскажитесь. Но в целом вы дома могли и предупредить такое событие - запретить бегать, забрать собаку в одну комнату, ребенка - закрыть с родителями в другой. Он получается, с ума сходил, а вы типа спокойно смотрели? Все у кого есть дети знают, что игры с хлопаньем дверьми заканчиваются прибитыми пальцами. У вас прибили собаку. Хоть жива, надеюсь?
Я на хвилинку• 1 час назад
Ответ дляИщу-брожу
Ні, паспорт не потрібно
Тобто адреси не буде?
Знаєте чому? Тому що тепер вас легко перевірити на брехню
Тобто адреси не буде?
От цікаво, в чому сенс цього полювання на відьом? Бреше автор чи ні - особисто
для вас це виключно теоретична ситуація, описана на анонімному форумі)
Ищу-брожу• 1 час назад
Ответ дляЯ на хвилинку
Навіщо розбирати неіснуючу проблему? Чи вам оби що ото писати і читати?
Патріотка з дивану• 1 час назад
Интересно, а какая у вас семья и квартира, что вы семью с ребёнком смогли принять?
Я на хвилинку• 1 час назад
Ответ дляИщу-брожу
Так суть у тому, що для вас вона існує лише умовно, незалежно від того, чи каже автор правду)
Ниф_ниф• 1 час назад
Я бы гаркнула, сказала бы: ща как врежу! Ещё раз ударишь собаку - я ударю тебя! А родители козлы. Давно бы могли шлепок отвесить. Они неблагодарные и забили на ваш комфорт. Мальчику не годик, с ним обо всем можно договориться.
Скіфська пектораль• 58 минут назад
Ответ длямистерЛяпсус
Добре, тоді залиште тему , будь ласка
О,а покажите хотя бы собаку например
Колишня муза• 44 минуты назад
У них окрема кімната? Домовитися, щоб дитина з кімнати не виходила, тільки в туалет.
Пасти Ла• 44 минуты назад
Нехай ваші друзі повертаються на свою Регенераторну 4
Графік не відповідає дійсності
Колупалочка• 43 минуты назад
Ви описали класичну нормотипову дитину 5 років. Від ’виховання’ не залежить.
Ищу-брожу• 41 минуту назад
Ответ дляЯ на хвилинку
Не каже автор правду. Розумієте?
Мост_Устал• 40 минут назад
Ответ длямистерЛяпсус
Вони говорять по декілька разів, але він їх не чує.
А коли чує то рівно на 5 хвилин- далі робить своє
Спокійно сидить тільки в мультиках, але батьки проти мультиків і дуже дозовано. З цим.
Мої вже отримали б добрячих чортів за таку поведінку.
у нас є опалення, в квартирі 12 градусів. Можна жити. Нехай повертаються додому, бо вони все рівно повернуться достроково, питання тільки в тому, чи ви все ще залашатесь друзями.
Блакитне небо• 27 минут назад
Ответ дляПасхальний тролік
А родители молчат ,когда ребенок себя так ведет ?
Так своё ж говно - малина. Даже если он прибьет по очереди самих хозяев.
этожеребенок
Вчителька з мікрорайону• 15 минут назад
А вы автор не знали что у них такой ребенок? Или рассчитывали что он будет с конструктором сидеть 24/7? Такая помощь должна подразумевать что вы готовы уступить своим принципам комфорта ради друзей. Дальше дружбы уже не получится, видела такое в 22м году в марте, когда кучковались несколько семей в одном доме - теперь все с друг другом не общаются, ибо та масса претензий за 1 месяц вскрыла в людях таких потоки говна и историй рассказываемых годами.
Нечего тут советовать, кроме помочь им сьехать в другое место и надеятся что вас поймут правильно.