Там все розмивчато• 05 декабря 2024
Сталкер 2 в стиме
Скажите, какая разница в версии самой дешевой и самой дорогой?
Хочу на подарок купить, но не знаю что лучше и есть ли смысл переплачивать?
1300 и 2500 цены
Там все розмивчато
• 05 декабря 2024
Ответ дляHench
Декілька скінів на зброю та костюми покраще. Я би особисто брав базову версію. Бо це синглплеерна гра і ніяких суттєвих бонусів за максимальне видання там не має.
Дякую!
Оце вона ж і є за 1300?
Бо в Гуглі як пишеш є набори якісь і по 20 і по 40 тисяч в якихось коробках
Подумала, що це щось не те я дивлюсь в стімі
Оце вона ж і є за 1300?
Там все розмивчато
• 05 декабря 2024
Ответ дляHench
Ну так, перша кніпка в стімі, 1399 грн.
Коробки по 20-40 тисяч то колекційні видання.
Дякую, що пояснили все))
Там все розмивчато
• 05 декабря 2024
Ответ дляJulieta78
Кніпка- хто агінь!)))
Ну і жірти у вас
Іхіхі