Герцогиня• 06 декабря 2024

посоветуйте бесперебойник на роутер. так чтоб держал долго заряд

Тро Нью-Йорку• 06 декабря 2024
Долго это сколько для вас?
автор Герцогиня • 06 декабря 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
Долго это сколько для вас?
ну хотя бы 4 часа . мой держит 2 часа .. это мало
Тро Нью-Йорку• 06 декабря 2024
В мене такий, я замовляла на аліекспрес, їх звідти всі везуть https://geomarket.in.ua/ru/dc-ups-dc1036p

Беріть 36 ватт, тоді приблизно до 10 годин держатиме

В мене ще є на 18 watt, то він максимально спочатку держав до 6 годин, але з часом менше і менше. Десь через 1,5 роки взагалі став держати до 1 години (розраховуйте на те, що він не вічний, батарея зношується). Тому зараз я купила на 36 ватт, скільки в реалі держе, не знаю, ще не пробувала. Обіцяють до 12 годин спочатку
автор Герцогиня • 06 декабря 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку

щиро дякую вам
Тро Нью-Йорку• 06 декабря 2024
Посилання на Алі, де я купляла
https://a.aliexpress.com/_EHNy2Jm

Тут є і 18, і 36 ватт
автор Герцогиня • 06 декабря 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
Посилання на Алі, де я купляла
https://a.aliexpress.com/_EHNy2Jm

Тут є і 18, і 36 ватт
дякую
kissaniya• 06 декабря 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
Посилання на Алі, де я купляла
https://a.aliexpress.com/_EHNy2Jm

Тут є і 18, і 36 ватт
Можно скрин будь ласочка. Не можу з Польщі відкрити посилання
Сарафанное радио• 06 декабря 2024
Я вот такой этим летом купила. Сегодня не было света с 8 до 10 утра и потом с 11 до 4 часов. Выдержал до последней минуты, хотя уже долго было 1 деление заряда в конце. Запитан от него роутер и терминал оптоволокна.Автоматически заряжается, когда появляется свет.

https://hard.rozetka.com.ua/marsriva-kp3-marsriva/...
Рожки-да-ножки• 06 декабря 2024
Может всё таки наладится эта фигня со светом?
А если не наладится, то нам и этот блок питания, негде будет зарядить.
Живчик-счастливчик• 06 декабря 2024
Это когда нет света ? Интернет тогда есть с этим бесперебойником?
Моль Моллівна• 06 декабря 2024
А навіщо безперебійний?
У мене роутер працює від павербанка на 20 тис сяомі. 7 годин працює нормально.
Тоска в носках• 06 декабря 2024
Ответ дляМоль Моллівна
А навіщо безперебійний?
Той же принцип і безперебійника, просто його не треба додатково переключати.
ЖивунаБагамах• 06 декабря 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
Посилання на Алі, де я купляла
https://a.aliexpress.com/_EHNy2Jm

Тут є і 18, і 36 ватт
Як ви тут купляли? Якщо не має доставки в Україну? Я кілька раз замовляла. Відміняють замовлення
ЖивунаБагамах• 06 декабря 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Так
Допоможіть знайти• 06 декабря 2024
У меня повербанк Ксиоми на 20тыс. держит сутки.
Gleva• 06 декабря 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
Посилання на Алі, де я купляла
https://a.aliexpress.com/_EHNy2Jm

Тут є і 18, і 36 ватт
Я теж прикупила таку штуку тільки на 18 ватт, справді дуже зручно
Але автор візьміть до уваги я що вони зараз погано до України доходять, чи правильно сказати великий відсоток не доходить, відміняють замовлення і повертають гроші. Тому якщо вам не принципово переплатити і купити те саме але вже у наших продавців, то купіть його в Україні
Живчик-счастливчик• 06 декабря 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Так
Але ж обладнання в під´їзді стоїть де нема світла то як буде передавати Інтернет? Підкажіть бо теж треба...
Бджолина королева• 06 декабря 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Первый вариант - это оптоволокно. Второй вариант - многие операторы имеют резервное питание, которого может хватать на раздачу интернета на 1-4 часа, у всех по разному.
Анонимба• 06 декабря 2024
+ сяоми на 20 000👍
Живчик-счастливчик• 06 декабря 2024
Ответ дляБджолина королева
К сожалению оптоволокно пока не проводят в наш дом
Тро Нью-Йорку• 06 декабря 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Раніше відправляли значить, я в серпні купувала і по моєму посиланню ще знайомі купували, їм теж відправляли
Тро Нью-Йорку• 06 декабря 2024
Ответ дляАнонимба
+ сяоми на 20 000👍
Плюс бесперебійника в тому, що не треба постіно бігати підключати/відключати павер, там все автоматично і інтернет не пропадає ні на секунду
Котогосподиня• 07 декабря 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
а что мешает включить павербанк на зарядку и ничего не переключать? Специально вощле роутера добавил еще одну точку 220 и не бегаю ничего не переключаю, свет есть роутер от розетки павербанк заряжается, свет выключили роутер от павербанка
Тро Нью-Йорку• 07 декабря 2024
Ответ дляКотогосподиня
Тогда надо отдельный павербанк именно для роутера