Стрекозей• Изменено сегодня в 13:45
Порадьте мультипіч
Яку обрати для сім´ї (3 дорослих)?
Стрекозей
• сегодня в 13:48
Ответ дляРаз одела не бу
6 л мінімум, краще з двома тенами, якщо бюджет дозволяє.
дякую, два тени - це два окремі відділи для приготування?
Раз одела не бу• сегодня в 13:50
Ответ дляСтрекозей
Ні. Верх і низ. Тоді випічка буде класна в ній
Раз одела не бу• сегодня в 13:52
6 л на трьох, це підсмажити картоплі на раз, 4 стегна поміститься, 6, 7 крилець, два філе курячі
интайм_не_предлагать• сегодня в 13:59
Ответ дляhrystia
Купила таку нещодавно. В загальному, задоволена
В ней 2 тена или один?
Телепузик• сегодня в 14:34
Удальонка• сегодня в 14:35
Ответ дляСтрекозей
дивлюсь на оцю -
Я би таку не брала, маленькі корзини .
5 та 3 літра, це зовсім нічого.
мадамГрицацуева• сегодня в 14:39
В мене така на 3х осіб. Дуже зручно, що можна робити по ситуації на 1 чи 2 відділення. Окремо картопля і стегна, або витягую пластинку - і запікаю цілими 2 скумбрії, наприклад. Запахи не змішуються.
Удальонка• сегодня в 14:46
Ответ дляhrystia
У мене саме така. На 4-ох достатньо. І дуже зручно, що можна готувати в двох корзинах одночасно різні страви
Дуже за вас рада.
Стрекозей
• сегодня в 15:25
Ответ дляhrystia
що поміщається у вас на один раз?
Стрекозей
• сегодня в 15:26
Ответ дляУдальонка
Я би таку не брала, маленькі корзини .
5 та 3 літра, це зовсім нічого.
хіба не вистачить на м´ясо і гарнір на трьох?
Мочалкин блюз• сегодня в 15:32
ось таку родичка купила, (Мультипіч Tefal DUAL EASY FRY FLEX EY922DE0) дуже задоволена, дві чаші на 9 л, підсвітка і прозоре віконечко, можна спостерігати за приготуванням і одночасно готувати дві страви, є мобільний додаток зі 100 рецептами.
Юпитерная• сегодня в 15:53
Ответ дляРаз одела не бу
Автор про пірижки питала?
Раз одела не бу• сегодня в 15:58
Ответ дляЮпитерная
Автор про пірижки питала?
А я щось писала про пиріжки?
Юпитерная• сегодня в 16:00
Ответ дляРаз одела не бу
А я щось писала про пиріжки?
А випічка? Це М´ясо?
Юпитерная• сегодня в 16:08
Ответ дляРаз одела не бу
В мене була Нінзя, на 10 л. Но це мультіварка. Це аєрогріль. Ціна, правда, немала, але це апарат.
Маю супер машину Панасоник. Ось там рай для тих, хто любить готувати. Величезна, виглядає як мікрохвильовка. І варити, і смажити, і пекти...Правда, треба скляна посуда, щоб не засрати...
Удальонка• сегодня в 16:42
Ответ дляСтрекозей
В маленьку 800 грамм картоплі не влізе, вірніше влізе, но жарити будете довго та часто помішувати.
У велику три стейка поміститься
Удальонка• сегодня в 16:45
Ответ дляСтрекозей
Дивіться, розмір по дну у великої десь 20см на 20см.
У малої 20 см на 10 см.
Сопоставте зі своєю сковородкою, до того сюди бажано в один ряд класти продукти.
У малої 20 см на 10 см.