Стрекозей• Изменено сегодня в 13:45

Порадьте мультипіч

Яку обрати для сім´ї (3 дорослих)?
Раз одела не бу• сегодня в 13:46
6 л мінімум, краще з двома тенами, якщо бюджет дозволяє.

автор Стрекозей • сегодня в 13:48
Ответ дляРаз одела не бу
дякую, два тени - це два окремі відділи для приготування?
Раз одела не бу• сегодня в 13:50
Ответ дляСтрекозей
Ні. Верх і низ. Тоді випічка буде класна в ній
Раз одела не бу• сегодня в 13:52
6 л на трьох, це підсмажити картоплі на раз, 4 стегна поміститься, 6, 7 крилець, два філе курячі
автор Стрекозей • сегодня в 13:52
дивлюсь на оцю - https://comfy.ua/ua/mul-tipech-tefal-dual-easy-fry...
hrystia• сегодня в 13:56
Ответ дляСтрекозей
Купила таку нещодавно. В загальному, задоволена
интайм_не_предлагать• сегодня в 13:59
Ответ дляhrystia
В ней 2 тена или один?
hrystia• сегодня в 14:23
Ответ дляинтайм_не_предлагать
В ней 2 тена или один?
Один.
So_so• сегодня в 14:24
У меня две, лучшая из них такая, на цену не смотрите, обычно стоит дешевле.
Вторая Браун с 2 тенами и 3 режимами (духовка, гриль обычный и мультипеч).
Браун красивая, небольшая, есть окошко в камере приготовления, прелесть, но именно готовить с Филлипс не сравнить.

Телепузик• сегодня в 14:34
Мультипечь Moulinex EZ855BF0 У меня такая довольная большая на 4 человека 7,5 л хватает
Удальонка• сегодня в 14:35
Ответ дляСтрекозей
Я би таку не брала, маленькі корзини .
5 та 3 літра, це зовсім нічого.
мадамГрицацуева• сегодня в 14:39
https://allo.ua/ua/mul-tipechi/mul-tipich-philips-...
В мене така на 3х осіб. Дуже зручно, що можна робити по ситуації на 1 чи 2 відділення. Окремо картопля і стегна, або витягую пластинку - і запікаю цілими 2 скумбрії, наприклад. Запахи не змішуються.
hrystia• сегодня в 14:43
Ответ дляУдальонка
Я би таку не брала, маленькі корзини .
5 та 3 літра, це зовсім нічого.
У мене саме така. На 4-ох достатньо. І дуже зручно, що можна готувати в двох корзинах одночасно різні страви
Удальонка• сегодня в 14:46
Ответ дляhrystia
Дуже за вас рада.
автор Стрекозей • сегодня в 15:25
Ответ дляhrystia
що поміщається у вас на один раз?
автор Стрекозей • сегодня в 15:26
Ответ дляУдальонка
Я би таку не брала, маленькі корзини .
5 та 3 літра, це зовсім нічого.
хіба не вистачить на м´ясо і гарнір на трьох?
Мочалкин блюз• сегодня в 15:32
ось таку родичка купила, (Мультипіч Tefal DUAL EASY FRY FLEX EY922DE0) дуже задоволена, дві чаші на 9 л, підсвітка і прозоре віконечко, можна спостерігати за приготуванням і одночасно готувати дві страви, є мобільний додаток зі 100 рецептами.
hrystia• сегодня в 15:53
Ответ дляСтрекозей
що поміщається у вас на один раз?
Картопля з м´ясом у більшій корзині і овочі в меншій. Я одразу дивилася, щоб було дві корзини. Дуже зручно.
Юпитерная• сегодня в 15:53
Ответ дляРаз одела не бу
Автор про пірижки питала?

Раз одела не бу• сегодня в 15:58
Ответ дляЮпитерная
Автор про пірижки питала?
А я щось писала про пиріжки?
Юпитерная• сегодня в 16:00
Ответ дляРаз одела не бу
А я щось писала про пиріжки?
А випічка? Це М´ясо?
Юпитерная• сегодня в 16:08
Ответ дляРаз одела не бу
В мене була Нінзя, на 10 л. Но це мультіварка. Це аєрогріль. Ціна, правда, немала, але це апарат.
Маю супер машину Панасоник. Ось там рай для тих, хто любить готувати. Величезна, виглядає як мікрохвильовка. І варити, і смажити, і пекти...Правда, треба скляна посуда, щоб не засрати...
СирОжино пирОжино• сегодня в 16:40
https://bt.rozetka.com.ua/ua/philips-na231-00/p498... у меня такая, бедер влезает 6шт свободно, нам на 4х хватает
Удальонка• сегодня в 16:42
Ответ дляСтрекозей
В маленьку 800 грамм картоплі не влізе, вірніше влізе, но жарити будете довго та часто помішувати.
У велику три стейка поміститься
Удальонка• сегодня в 16:45
Ответ дляСтрекозей
Дивіться, розмір по дну у великої десь 20см на 20см.
У малої 20 см на 10 см.
Сопоставте зі своєю сковородкою, до того сюди бажано в один ряд класти продукти.