Угги_в_горошек• Изменено 06 декабря 2024
Хто знає які умови праці на фабриках евро фуд (колишній маревен)?
Можливо ви чи ваші знайомі родичи там робили колись? Чи варто туди йти на робітничі вакансії? Якщо впо і нічого кращого поки немає? Графік день/ніч - 2 вихідних наче непоганий, окрім ночей. Там якщо повітряна тривога, то нічого ж не зупиняється?
Відділ кадрів нічого поганого не скаже. Те що шум, пар, іноді дуже жарко, іноді воняє то понятно
Танго утрьох• 06 декабря 2024
Просто сходіть в подивіться,вам все покажуть. І пробний день запропонують
Угги_в_горошек
• 06 декабря 2024
Ответ дляТанго утрьох
Нема такого. Виходити одразу на зміну і ще й спецодяг, який обов´язково видають, потім викупай, тобто якщо не захочеш в них робити, вирахують за нього
Угги_в_горошек
• 06 декабря 2024
Не розумію, чому ніде немає відгуків, окрім як про кацапських маревен через впн прочитати