Подвійна веселка• 07 декабря 2024

Устроиться на хорошую работу без связей и знакомств просто нереально!

Вакансии на сайтах типа ворк юа и работа юа висят одни и те же с небольшими перерывами, где текучка и плохие условия труда. По моим наблюдениям хороших вакансий там просто не бывает - берут своего человека.
О_Юми• 07 декабря 2024
Ответ дляМожу брикнути
кс інженер найнижчої ланки 40тис, рік назад, але ж там переглядають кожен рік, то зараз явно більше.
Ні, так само. Ну всі вони спілкуються
Ms. Любмая жена• 07 декабря 2024
Ответ дляМагиня
А ви хто, податкова перевірка, так ми податки всі платимо 🙂, з чого б то це я вам маю щось скидати ?
Ясно, очередная сказочница на советчице.
Можу брикнути• 07 декабря 2024
Ответ дляО_Юми
Ні, не бронь, її навіть не всі мають. Такая середня зп в телекомунікаціях. В Київстар те саме. І це вже в них критично не вистачає людей, бо купа мобілізованих
в кс вже майже рік як 100%бронь. вф в серпні наче теж додали більше ніж 50%
О_Юми• 07 декабря 2024
Ответ дляЛовлю капці
Тогда совершенно не понятно для чего человек там работает? Огромный выбор вакансий с гораздо высшей оплатой, а иногда и с бронью
Ну то покажіть вакансії на інженера телекомунікацій з більшою оплатою.
Можу брикнути• 07 декабря 2024
Ответ дляО_Юми
Ні, так само. Ну всі вони спілкуються
я працюю з кс і рік назад вони мені пропонували вакансію на 40тис , зводить таблиці в екселі, тобто сама низькокваліфікована робота. А кум мій не так давно став працювати в вф, коли вф поглинув вегу, то я з йогт слів зрозуміла, що зп в вф вище ніж в тих хто прийшов з веги.
Можу брикнути• 07 декабря 2024
Ответ дляО_Юми
там де я зараз працюю згачно вищі, до речі поряд з вф ) мабуть харчуємось в одній столовкі;)
О_Юми• 07 декабря 2024
Ответ дляМожу брикнути
100% бронь і в Водафон. Але це на папері. А на ділі офіцерам і тим, хто має дефіцитну спеціальність бронь не дають.
Ловлю капці• 07 декабря 2024
Ответ дляО_Юми
Зайдите на ворк и на работу юа. Я в сентябре нанимала электрика с допусками за 60. И это огромное везение, достался и хороший специалист и с отсрочкой
Ловлю капці• 07 декабря 2024
Ответ дляО_Юми
С февраля прошлого года это правило устранили и дают бронь. Упс с июля этого.
О_Юми• 07 декабря 2024
Ответ дляМожу брикнути
В мене чоловік там 20 років. Інженера отримують в конторі фактично менше всіх. Всякі ейчари і маркетологи мають дофіга. А ті, на кому тримається вся контора мають шиш
Можу брикнути• 07 декабря 2024
Ответ дляО_Юми
ну в кс то дають, покрайній мірі всі чоловіки з якими я спілкуюсь то все ок. Але кума мого Вф забронював, дефіцитна, дрвго муридили, що дефіцитна і не можна, але коли в серпні отримали критичність, то забронювали швидко, правда тільки до березня (а тепер позоду до лютого), а там хз як воно буде
О_Юми• 07 декабря 2024
Ответ дляЛовлю капці
Чоловік моніторить весь час, бо я йому вже лисину на голові продовбала. Я теж не вірила, але посиділа деякий час помоніторила і факт
О_Юми• 07 декабря 2024
Ответ дляЛовлю капці
Ну напевне тому, буквально пару тижнів тому мобілізували колегу чоловіка, якому бронь так і не змогли оформити
Лиса Патрикевна• 07 декабря 2024
Ответ дляМагиня
У нас прибиральниця отримує 10 000 приходячи тричі на тиждень з 8 до 9-30 прибирає.
Касиром зараз мабуть більше платять.
Ого,это целый день пахать за эти копейки?!
О_Юми• 07 декабря 2024
Ответ дляМожу брикнути
У чоловіка буквально два тижні тому мобілізували колегу, якого так і не змогли забронювати. Намагались, подавали в списки, але Міноборони не підтверджує і все.
Ловлю капці• 07 декабря 2024
Ответ дляО_Юми
Я особисто бронювала офіцерів через Дію. Думаю, що вам брешуть про неможливість
О_Юми• 07 декабря 2024
Ответ дляЛовлю капці
Для чого, щоб потім сидіти без спеціалістів і все одно платити їм зп? Мій чоловік без звання має бронь. Але деякі його колеги ні, і це факт.
Ловлю капці• 07 декабря 2024
Ответ дляО_Юми
Знаю организацию,которая продавала возможность быть забронированным. ’Набирали’ в штат платежеспособных людей, давали им бронь, а свои оставались ни у дел.
Мамзелькіна• 07 декабря 2024
Это зависит от ваших умений и профессий. У меня любая рабоиа без связей и знакомств. А в процессе уже знакомства нарабатываются.
О_Юми• 07 декабря 2024
Ответ дляЛовлю капці
Може й таке, хз
вре_Динка• 07 декабря 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Как и многие нормальные специалисты собственно говоря.
Но там тоже бывают варианты, но чаще в том же линкед ин ищут
І я д про це.
Пасхальний тролік• 07 декабря 2024
Ответ дляЛовлю капці
Де таке чудо є? Енергетик з ВО допусками, 30 років досвіду, зарплата 15 тисяч, райцентр і більше немає.
Ловлю капці• 07 декабря 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Передмістя Києва, та й взагалі по області такі люди на вагу золота. І зп в них не маленькі
Пасхальний тролік• 07 декабря 2024
Ответ дляЛовлю капці
В нас такі люди мають по три роботи і ще вночі підробляють, немає таких заробітних плат. Стеля 18 , без бронювання. Газотранспортна система , заможна організація всі електрики мають 15 тисяч, єдина перевага бронь. На швейному підприємстві підробляв 8 тисяч платили. Паралельні світи єптєль.
Творю чудеса• 07 декабря 2024
Ответ дляМагиня
Можливо у вас казки, а з 01/12 їй ще й підвищують на 2000, мені ж немає сенсу вам анонімно брехати , тим більше, що я і зарплату нараховую ,забула сказати, все офіційно.
Это хорошо, что ваша фирма так процветает. Интересно, какая зарплата у вас?
Без Баяна• 07 декабря 2024
Ми взяли на роботу людину через ворк.юа. Кілька тон шлаку, 6 фінальних співбесід. Зп 1000 євро, біла, страховка, відпустка 25 днів, лікарняні, удальонка за бажанням, закордонні відрядження. Але і пахать у нас треба. І мати високу кваліфікацію+англійська не нижче В2
О_Юми• 07 декабря 2024
Ответ дляБез Баяна
1000 євро це всі ті ж 40 тис, не шикарно прямо кажучи
Без Баяна• 07 декабря 2024
Ответ дляБарбітта
Дві останні роботи знайшла на ворк.юа без зв´язків і знайомств.
Може, ви просто недостатньо хороший спеціаліст, щоб ви комусь взагалі були потрібні як працівник?
100%
Стільки фуфлижних сівішек. Вакансія комнікаційника, а резюме шлють шиномонтажники, вчителі
Обижулька• 07 декабря 2024
Ответ дляБілий Лосик
готовы. А вы готовы соблюдать закон , трудовое право, этику и мораль? Платить 60 как официальный оклад, со всем что причитается сотруднику согласно закону и правил военного положения?
многие компании готовы
эта - нет
но платить реальные деньги - готовы
Без Баяна• 07 декабря 2024
Ответ дляЛовлю капці
На разных позициях. У меня сейчас открыты вакансия торгового представителя, экспедитора и маркетолога. И это просто дикая жесть, 90% кандидатов не соответствуют даже минимуму требований, такое впечатление,что просто рассылают резюме куда угодно, на удачу
У нас на комунікаційника подавався шиномонтажник