Викликаю на дебати• 08 декабря 2024
Я погана мама?
Питання для привернення уваги, так би мовити.
Суть проблеми в тому що син гризе нігті . Давно . І не тільки на руках 😞. Дійшло вже до того що я навіть не контролюю чи час йому їх стригти . Бо в тому немає потреби . Стригти нічого .
Багато чула що ця звичка це ознака того що дитина перебуває в стресі і тривозі .
Намагаюся з ним говорити але не бачу таких ознак про які іде мова . Сімʼя у нас повноцінна , з чоловіком проблем немає , любимо один одного ( сварок і скандалів немає що б це якось впливало на дитину ). Сина теж любимо і поважаємо . Не тиснемо, не давимо , не вимагаємо . Ніяких надмірних очікувань і т.д до дитини не висуваємо . В школі наче теж нормально все . Вчителя він любить . В класі має трьох друзів . Біжить зранку в школу залюбки . Я думаю як би був якийсь булінг я б помітила .
То чого він гризе ті нігті ???