Викликаю на дебати• 08 декабря 2024

Я погана мама?

Питання для привернення уваги, так би мовити.
Суть проблеми в тому що син гризе нігті . Давно . І не тільки на руках 😞. Дійшло вже до того що я навіть не контролюю чи час йому їх стригти . Бо в тому немає потреби . Стригти нічого .
Багато чула що ця звичка це ознака того що дитина перебуває в стресі і тривозі .
Намагаюся з ним говорити але не бачу таких ознак про які іде мова . Сімʼя у нас повноцінна , з чоловіком проблем немає , любимо один одного ( сварок і скандалів немає що б це якось впливало на дитину ). Сина теж любимо і поважаємо . Не тиснемо, не давимо , не вимагаємо . Ніяких надмірних очікувань і т.д до дитини не висуваємо . В школі наче теж нормально все . Вчителя він любить . В класі має трьох друзів . Біжить зранку в школу залюбки . Я думаю як би був якийсь булінг я б помітила .
То чого він гризе ті нігті ???
Хтомолодець? Я!• 08 декабря 2024
На ногах когда он грызет?
Антон Кочергин• 08 декабря 2024
Перерастет
Не вмію заміряти• 08 декабря 2024
Ответ дляАнтон Кочергин
Перерастет
Не факт. Дедушка моего сына грыз ногти всю жизнь).
Антон Кочергин• 08 декабря 2024
А вообще мальчика бы стоило отдать туда, где гибкость нужна, с такой то гибкостью ногти на ногах грызть
автор Викликаю на дебати • 08 декабря 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
На ногах когда он грызет?
Ну певно вдома 🤣
Я питаю коли ти це робиш що я й не бачу ?
Відповідь : шо він і сам не знає . Питаю : Ти погриз? Каже : Ну раз нема то значить погриз але я не памʼятаю . 🤪
Ответ дляАнтон Кочергин
Да . Тут не посперечаєшся 🤣Ноги за вуха може закласти ))
Карамбулкул• 08 декабря 2024
Просто погана звичка. Забийте. Ну, бажано таки відучити якось так при нагоді, але мозок виїдати ні собі, ні дитині не варто.
Чумачечая_• 08 декабря 2024
Невроз. Відведіть до невролога та психолога.
ПП-шница• 08 декабря 2024
Гіркий лак, спеціальний
Не вмію заміряти• 08 декабря 2024
Автор, мой не грызёт, а обрывает. Тоже нечего стричь. И на ногах одно время так делал. Сейчас уже только на руках.
Но у ребенка по папиной линии несколько поколений так делали. Хз почему
Мексиканочка• 08 декабря 2024
У мене дочка. Така ж сама ситуація...
Карамбулкул• 08 декабря 2024
Ответ дляЧумачечая_
Не обов´язково.
Ответ дляПП-шница
Гіркий лак, спеціальний
Але ж це причину не усуне .
Розумієте , мені нігтів так то і не шкода .
Хвилюють більше причини…
Ответ дляМексиканочка
У мене дочка. Така ж сама ситуація...
Ви щось робите чи забили ?
Люблю_смаколики• 08 декабря 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
На ногах когда он грызет?
На самом деле, эт очень жутковато смотрится. И прям буэээ. Не знаю, сколько лет ребенку автора, но при мне грызла ногти на ноге девочка. Вот фу. Во второй класс ходила на тот момент
Чумачечая_• 08 декабря 2024
Ответ дляКарамбулкул
Не обов´язково.
Обов´язково.
Бабка_в_кедах• 08 декабря 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
Ну певно вдома 🤣
Моя с рождения грызет на руках ногти, уже и невропатологов проходили не одного , сказали привычка
Бабка_в_кедах• 08 декабря 2024
А я губы грызу когда нервничаю(
Українська зірочка• 08 декабря 2024
Так, в дитини невроз. Дитині не нігті потрібно зрізати, а йти до невролога, психолога і психіатра
Ответ дляНе вмію заміряти
Я , до речі, теж можу по гризти . Не часто . Але буває коли дивлюся якесь напружене кіно , особливо історичне , по завершенню можу побачити що я без нігтів 😞
Слава Богу у мене на кіно не часто є час 🤣
Кудлата хмаринка• 08 декабря 2024
І моя гризе всі які є :)
Чекаю , переросте
Українська зірочка• 08 декабря 2024
Ответ дляАнтон Кочергин
Перерастет
Невроз неможливо перерости
Невроз переходить з віком в інші стадії
Українська зірочка• 08 декабря 2024
Ответ дляКарамбулкул
Не обов´язково.
Обовʼязково
Українська зірочка• 08 декабря 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
І моя гризе всі які є :)
Чекаю , переросте
Переросте невроз?
Ответ дляБабка_в_кедах
А я губы грызу когда нервничаю(
О боже ! Я теж . При чому з середини 🤪
Але теж не часто . Про те факт 😞
Ответ дляУкраїнська зірочка
Прям до трьох одразу ?
Українська зірочка• 08 декабря 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
Прям до трьох одразу ?
Почніть з невролога
Янка-угомонись• 08 декабря 2024
Я гризу, вже більше 60 років. Нічого не допоможе. З того часу, як почала робити манікюр, нігті шкодую, гризу поряд))
Одяг та сумки• 08 декабря 2024
моя в саду начала пуп ковырять на сонный час. Видимо воспитатели кричали или.Мы стали заклеивать пластырем- до крови дерла так как. Вот ей 15 лет ногт ивместо пупа грызет с садика- на ногах слава богу стрижет. тоже вроде норм смья- и психолог был ничего не помогает. почитала кажуть у коментах про невроз- там зниження розумової активності, а донька відмінниця. В нас більше синдром відмінниці..
Моторошні троянди• 08 декабря 2024
Ответ дляНе вмію заміряти
У меня муж в 53 года грызёт ногти, когда смотрит телевизор и просто не замечает этого. Сын 20 лет тоже с детства грызёт ногти, причём не только перед телевизором, а при любой возможности. Бесят ужасно. Дочка и я не грызём