Shokolad55• 09 декабря 2024
Поділіться, яку та де брали на зиму парку чи куртку (дівчинка 7 - 8 років)
Шукаю оффлайн , нічого не припало до душі, усе або незначне, або коротке. Що ви брали своїм дівчатам, які моделі поділіться та де купляти?? Чи піде комбінезоном на такий вік?
Наталия-41db• 09 декабря 2024
9 років. Взяли пуховик Zara. Чорний оверсайз. До коліна, теплий, легкий, супер! Був ще в світло-сірому кольорі, але моя - фанат чорного))