Мішечок щастя• Изменено 09 декабря 2024
поки не знаю що думати
Ситуація така. Рік тому розпочалися стосунки з чоловіком. Перед інтимом здавали аналізи і я ,і він(мазки ,пцр соскоб в Ділі). в мене і в нього все чисто,лейкоцитів 3-5,зппп нема. Це було перед початком. Увесь час спимо тільки в презиках. Пройшло більше року. Знову пішла до гінеколога,плановий огляд. Симптомів ніяких.Лейкоцитів 35, подекуди 100. Назначили бетадин свічки. Пересдала. 100-120 лейкоцитів. 2 тип мазка на цитологію. Охрініла. Ні грибків,нічого іншого нема. Звичайно,будемо шукати причину,але все життя у мене 3-5.. Ну не може ж воно з повітря взятися? Не знаю що думати. Завтра знов до лікаря
Мішечок щастя
• 09 декабря 2024
знаю лиш одне. нема чоловіка- нема проблем по гінекології. До цього не було чоловіка 6 років,ляля просто. лейкоцитів 2-5,1 тип мазка на цитологію.
Коленная ложечка• 09 декабря 2024
А я завжди казала: нема сексу - нема проблем.
Це завжди мікротравми та приміс чужої ворожнечої флори.
Мішечок щастя
• 09 декабря 2024
Ответ дляМая твая не панимать
Подгуливает ваш мужчина. Ищите там причину
а презики?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 09 декабря 2024
Ответ дляМішечок щастя
а презики?
Ну вы же все равно слизистыми контактируете. целуетесь, опять же.
Если вы с такой дотошностью к каждому лейкоциту присматриваетесь, то да, не нужен вам тот мужик)))
Мішечок щастя
• 09 декабря 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
лейкоцитов 120 это дохрена. из воздуха они не появляются
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 10 декабря 2024
Ответ дляМішечок щастя
Вас что-то беспокоит? Кроме наличия лейкоцитов. болит что-то?
Впрочем, каждій сходит с ума по своему. Лечите лейкоциты, выкидывайте мужика, живите свою лучшую жизнь)
Мішечок щастя
• 10 декабря 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
нет,больше ничего. но тут вы не правы. Дисплазия тоже не болит на первых порах. но это начальная предраковая стадия. и только анализ это может показать.и сидеть ждать не вариант. как-бы там ни было,но при норме (всю жизнь) до 15,иметь 120-150 лейкоцитов это аномалия. и тут может быть что угодно.