Б´ю байдики• 09 декабря 2024

Польские интерсити - поделитесь опытом?

Обдумываю варианты и выбираю между автобусом прямым и поездами с пересадками. Никогда на територии Польши поездами не ездила, поэтому много вопросов. Кто живет в Польше или ездил, поделитесь плиз.

1. Если я приеду в Варшаву и дальше пересаживаться на ІС - легко ли взять билет в кассе или нужно заранее ловить и покупать?
2. Есть ли в этих поездах туалеты? я так понимаю там в основном сидячие 2 класс
3. Если покупаешь билеты в кассе - там указаны места или заходишь и садишься где найдешь?

Может етсь какие то лайфхаки и ваш опыт, спасибо если поделитесь.
O-Yumi• 09 декабря 2024
1. По разному бывает. Зависит от времени года, направления, времени суток и т.п. Лучше брать заранее, может и не быть мест. Плюс если брать заранее - будет дешевле
2. Есть везде
3. В Интерсити - с местами. В региональных поездах (электричках) - обычно без мест
автор Б´ю байдики • 09 декабря 2024
Ответ дляO-Yumi
2. Есть везде
проблема в том, что ехать в Варшаву автобусом, хз сколько на границе простоишь, можно промахнуться
автор Б´ю байдики • 09 декабря 2024
Ответ дляO-Yumi
2. Есть везде
а как эти региональные обозначаются буквами? Я смотрю на Колео
Гостра на язик• 09 декабря 2024
1. Раджу взяти заздалегідь, бо, по-перше, можете їхати стоячи, і, по-друге, якщо брати в провідників - вартість квитка вища злотих на 20 (не стосується того часу, коли каси закриті). Тобто, каси відкриваються в 8.00, а електричка в 7.00 - тоді квиток вартує як і в касі, а якщо каса по часу вже відкрита - квиток в провідника дорожчий.

2. Туалети є всюди.

3. Якщо пощастить, то квиток буде сидячий і з вказаним місцем. Раджу скачати додаток Колео, там просто купувати квитки, відразу вибираєш тип вагону, місце - біля вікна чи в проході, якщо їдете не сама - при купівлі 2 і більше квитків буде невеличка знижка
Гостра на язик• 09 декабря 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Інтерсіті - ІС
TLK - точно з місцями
Злюка бобер• 09 декабря 2024
Раджу додаток PKP Intercity, він україномовний і зручний.
Купуйте окремо місце додатково до квитка, тоді будете сидіти точно.
автор Б´ю байдики • 09 декабря 2024
Ответ дляЗлюка бобер
дуже дякую, гляну
автор Б´ю байдики • 09 декабря 2024
Ответ дляЗлюка бобер
а що значить купити окремо місце?
Гостра на язик• 09 декабря 2024
Ответ дляЗлюка бобер
тобто місце до квитка?
автор Б´ю байдики • 09 декабря 2024
Дівчата, ще підкажіть а куди там класти багаж - чемодан, сумку велику?
Гостра на язик• 09 декабря 2024
Ответ дляБ´ю байдики
в звичайних вагонах над сидіннями є полиці і в одному кінці вагона є місця для багажу
в купейних вагонах тільки над головою полиці
Злюка бобер• 09 декабря 2024
Коли купуєте квиток в польських потягах потрібно окремо купувати місце. Якщо не купите, можете сидіти на будь-якому вільному за умови, що воно буде. В додатку все зрозуміло.
Гостра на язик• 09 декабря 2024
Ответ дляЗлюка бобер
2 роки до дитини їзджу - вперше таке чую...
автор Б´ю байдики • 09 декабря 2024
Ответ дляЗлюка бобер
тобто в Колео наприклад стоїть ціна без місця? який порядок цін з місцями?