Дама с заначкой• 10 декабря 2024
Місця в літаку
Підскажіть будь ласка, якщо не викупити місця в літаку і тобі запропонують міста , які будуть , але в літаку будуть інші вільні міста на них можна сідати , пересаджувати ???чи тілько строго по місцях в квитку ???
Альфасамка• 10 декабря 2024
я завжди заходжу в літак і кажу, в мене спина болить, беріть мою верхню полку біля туалета і звільніть мені нижню, будьте джентельменом.
Грабля• 10 декабря 2024
Ответ дляАльфасамка
И тут же начинается драка из джентльменов, желающих вам уступить
Губной рояль• 10 декабря 2024
Можно конечно. Когда все зашли то в самолете даже если все места заняты то начинаются пересаживания — все друг с другом меняются
Дама с заначкой
• 10 декабря 2024
Ответ дляАльфасамка
Вибачте , не зрозуміла які верхні- нижні полки у літаку ??? Це ж не потяг 🤯🤯
Дама с заначкой
• 10 декабря 2024
Ответ дляГубной рояль
Дякую , а я вже думала міста купляти , а вони дуже дорогі 🤯щоб всією сімʼєю разом сидіти , бо старші діти бояться без мене 🤯😀
А якщо модна вибрати вільне місто , то навіщо купляти 😃
Дама с заначкой
• 10 декабря 2024
Ответ дляGuzelli
Можно конечно,если будут свободные места-вы сможете на них сесть , по дороге никого не подберут 😅
Дякую ! Значить не прийдеться купляти , щоб разом сидіти 😃
Я на хвилинку• 10 декабря 2024
Ответ дляДама с заначкой
Человек просто самолёт ни разу не видел, зато в каждой теме вона багата
Бутерброд з ікрою• 10 декабря 2024
Неможна провідничка ходить і звіряє квитки...а як літак розібється і вас не буде в вашому кріслі то скажуть що пропала безвісті
Вилами по воде• 10 декабря 2024
Ответ дляДама с заначкой
Если будет полная посадка, то можете вместе и не сесть
ніколи такого не було• 10 декабря 2024
Ответ дляДама с заначкой
А, чергова тема щодо того, як давить жаба щоб зверху заплатити за місця 250-300 євро і летіти щось біля 6 годин
Власний досвід - літаю мало, десь 6-8 разів на рік. Жодного разу не бачила, щоб мінялися місцями
Чеширская кошечка• 10 декабря 2024
Ответ дляДама с заначкой
если кто-то захочет с вами меняться.
Дама с заначкой
• 10 декабря 2024
Ответ дляВилами по воде
Це зрозуміло , а якщо будуть вільні міста , то можна на них
Сісти ?
ніколи такого не було• 10 декабря 2024
Ответ дляДама с заначкой
Сісти ?
Звісно. А якщо не буде вільних місць?
Не будуть літак стільки годин ганяти напівпустим
Мрії збуваються, але в Вашому випадку - краще заплатити
Дама с заначкой
• 10 декабря 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
если кто-то захочет с вами меняться.
а якщо будуть вільні міста , то можна на них
Сісти ?
Дама с заначкой
• 10 декабря 2024
Ответ дляВилами по воде
Сісти ?
Чеширская кошечка• 10 декабря 2024
Ответ дляДама с заначкой
Сісти ?
я не знаю Никогда не пересаживалась. Если с ребенком летим - то берем места рядом. Если без детей - то не принципиально где сидеть. Я без мужа пару часов не пропаду
Вилами по воде• 10 декабря 2024
Ответ дляДама с заначкой
Сісти ?
Да, обычно разрешают. После того, как посадка завершена, можно спросить у стюардессы, можно ли вам пересесть. Но если у вас дети боятся летать сами, то надеяться на пустые места я бы не стала. Они могут оказаться расбросаны по салону, например. Опять же, если вообще будут
Губной рояль• 10 декабря 2024
Ответ дляніколи такого не було
А я постоянно вижу.
И мы менялись в этом году.
А назад летели, так вообще весь самолёт пол часа менялся пока не пришли к консенсусум
И мы менялись в этом году.
Губной рояль• 10 декабря 2024
Ответ дляДама с заначкой
Сісти ?
Да, можно
У меня этим летом один раз получилось что мой муж сидел рядом с женщиной, а рядом со мной оказался ее муж - выяснили когда уже поменялись
Наездница• 10 декабря 2024
Ответ дляДама с заначкой
то ви неправильними літаками літаєте
Уси Пуси• 10 декабря 2024
Ответ дляніколи такого не було
літаю двічі в рік, завжди по різним напрямкам, і ще ні разу не було такого, щоб хтось не мінявся місцями.