месяцкие• 11 декабря 2024
Посвідчення водія. Іспит
Хто з якої спроби склав? Бо в мене вже буде 5 та 🫣, руки опускаються, як по читаю ФБ, що здають з 10, 13, 15, 19 спроби 🤦🏼♀️
месяцкие
• 11 декабря 2024
Ответ дляСама не знаю
Тоді здавайте. Я така принципова було до того часу, як талон почала ловити. Пару раз з´їздила по бездоріжжю в райцентр і принциповість пройшла.
Ви знаєте, чому зараз складають майже всі по сто разів? Бо купити права майже нереально….
побольшомусекретику• 11 декабря 2024
Ответ длямесяцкие
Спросите у своего инструктора в автошколе.
месяцкие
• 11 декабря 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Та він влітку тільки прийшов працювати. Казав, що нічого не знає, але чув наче від 10 до 15 за практичний іспит…. Я ж не збираюсь купувати, хочу сама…
Наивная Хо• 12 декабря 2024
Сдала с 1-го раза два месяца назад.
30 часов практики - это мало, попробуйте сменить инструктора и больше ездить по маршрутам СЦ