Борець за гаманець• 11 декабря 2024

1000 ЄПідтимка, чи можна нею розрахуватись

за посилку на новій пошті ? Хтось вже пробував ?
175см55кг19лет (она)• 11 декабря 2024
Нє. Я не змогла навіть у книгарні розрахуватись.
Жена аллигатора• 11 декабря 2024
Можно, видела видео, что через приложение нп можно рассчитаться. Но зачем оно вам? Неужели все так плохо, что нужно за 24$ париться?
автор Борець за гаманець • 11 декабря 2024
Ответ дляЖена аллигатора
Я б дітям якісь іграшки на новий рік купила, вони дуже часто хворіють тому ці гроші мені не зайві .
Жена аллигатора• 11 декабря 2024
Ответ дляБорець за гаманець
Удалено администрацией...
Лгин• 11 декабря 2024
Видела уже можно на телефон перевести типа пополнить, а потом на карту другую вывести)
Новорічна пальма• 11 декабря 2024
Сегодня продуктов на УкрПочте купила за 1000 вовкину, прошло
Пэрисхилтонша• 11 декабря 2024
Ответ дляЖена аллигатора
Удалено администрацией...
Фу, быть такой продажной ради пособия....Лучше уже 1000 от Зеленского чем убогая чужая страна.
Ответ дляЖена аллигатора
Удалено администрацией...
Дякую за те що можете допомогти ♥️ але не потрібно нічого відправляти, допомоги від держави не получаю тому пособій у мене немає
Пополняю_Карму• 11 декабря 2024
Ответ дляЛгин
Уже нельзя)
Ответ дляЛгин
Вже не можна
Не рахую, а вважаю• 11 декабря 2024
А когда вы оформляли? Мне ничего не пришло
ЖонДуан• 11 декабря 2024
Вивчайте
Миловидна леді• 11 декабря 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Вы платили через Пейпасс или заказывали физическую карту?
ЖонДуан• 11 декабря 2024
Ответ дляЖена аллигатора
Удалено администрацией...
Новорічна пальма• 11 декабря 2024
Ответ дляМиловидна леді
Через пайпасс, телефоном
Ответ дляНе рахую, а вважаю
1 грудня
Миловидна леді• 11 декабря 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Через пайпасс, телефоном
Спасибо за ответ. Я вот тоже планирую такие продукты взять)
Ответ дляНоворічна пальма
Я не знаю чи є на нашій Укрпошті хоч щось їстівне
Не рахую, а вважаю• 11 декабря 2024
Ответ дляБорець за гаманець
1 грудня
Спасибо. Я наверно числа второго или третьего
Новорічна пальма• 11 декабря 2024
Ответ дляБорець за гаманець
У нас много всего, даже шпроты есть, тушёнка, сладкое и тд
Знаю бакси• 11 декабря 2024
Ответ дляБорець за гаманець
на всіх поштах є. На нашій бачила макарони, цукерки, тушонку, чай, згущене молоко, олію і тд
Ответ дляЗнаю бакси
Я на нашій пошті останній раз була років 6 назад
Знаю бакси• 11 декабря 2024
Хоча ми з чоловіком просто перекинули ті тисячі в оплату за газ) бо якраз за місяць трохи більше двох тисяч нагоріло. А дочка використає на квитки, бо вчиться в іншому місті
Знаю бакси• 11 декабря 2024
Ответ дляБорець за гаманець
буде повід побувати) правда може бути ажіотаж із-за цих грошей) А взагалі в тій же аврорі можна розрахуватись за товари марковані як націнальний кешбек.
Ответ дляЗнаю бакси
Ми в селі живемо газ у нас тільки в балонах я не знаю чи зможу їх заправити на заправці
Нехай щастить• 11 декабря 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Так само, ну ще за інтернет...У нас 1700 газ і 800 світло
ЭкстрасенсиХаЯ• 11 декабря 2024
Ответ дляЛгин
вже не можна
ЖонДуан• 11 декабря 2024
Большинство людей оплатило коммуналку,мобилки,интернет,билеты,книги,лекарства,и уже забыли о той тысяче.
Что там думать я не пойму?
Ответ дляЗнаю бакси
Мені до аврори їхати 40 км тому думаю на пошту буде бистріше приїхати
Знаю бакси• 11 декабря 2024
Ответ дляБорець за гаманець
ну так за світло перерахуйте, буде на декілька місяців вперед. Або через любий аптечний сайт замовте ліки укр. виробництва і розрахуйтесь. думаю на сайті аврори теж можна, якщо поблизу магазину нема