ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 12 декабря 2024

Реставрація передніх зубів. Не проходить нитка.

Можливо є тут стоматологи, або хто стикався.
Зробила заміну пломб на кількох передніх зубах, вже вдома, як відійшла анестезія, відчула що зуби дуже "тиснуть" один на одного з боків і відчуття що щось застрягло між зубами.
Взяла нитку, прочистити, а вона не проходить з жодної сторони зуба, він просто "зрісся" з сусідніми.
Хіба так має бути? Ще й біля ясен цей мікропроміжок таки є, туди потрапила дрібка їжі, дістати не можу, бо нитка не проходить і незнаю що робити.
До лікаря завтра, але не знаю, чи варто взагалі в нього продовжувати лікування.
Ручки-Крючки• 12 декабря 2024
Підіть і скажіть йому про це. Виправити це не важко.
Зубная фея• 12 декабря 2024
Нитка орал би?
Ламборджини• 12 декабря 2024
Я не стоматолог, але мені здається, що так бути не повинно. Скажіть про це лікарю
автор ОчЕнЬ ЧуЖаЯ • 12 декабря 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Та зрозуміло що скажу.
Питання в тому, чи таке дійсно часто буває, чи це неякісно зроблена робота?
Мені треба ще коронки ставити, а це вже інші суми, хочеться розуміти ситуацію.
автор ОчЕнЬ ЧуЖаЯ • 12 декабря 2024
Ответ дляЗубная фея
Нитка орал би?
У мене є 3 нитки - орал бі звичайна, сатін, і біопепейр ( вона товща). Не проходить жодна.
Зубная фея• 12 декабря 2024
У меня тоже такая проблема, очень близко зуб к зубу. Доктор посоветовал ирригатор купить, ещё не купила, но думаю необходимо
автор ОчЕнЬ ЧуЖаЯ • 12 декабря 2024
Ответ дляЗубная фея
Питання в тому, що ДО все було нормально, спокійно проходилася ниткою.
Таракашечка• 12 декабря 2024
это сделают) там спец штука между зубами как шлифуют. тоже реставрация передних, сделала врач сразу пробила промежутки проверила
Зубная фея• 12 декабря 2024
Ну значит вариант только один просить подправить
автор ОчЕнЬ ЧуЖаЯ • 12 декабря 2024
Ответ дляТаракашечка
А мені чомусь навіть не перевірили
Таракашечка• 12 декабря 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
А мені чомусь навіть не перевірили
врачи разные ж
автор ОчЕнЬ ЧуЖаЯ • 12 декабря 2024
Ответ дляТаракашечка
врачи разные ж
Це мене і бентежить, бо збиралася в нього ще коронки ставити,а тепер якось є сумніви.
Ручки-Крючки• 12 декабря 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Та зрозуміло що скажу.
Буває. Бонд( клей) засвітився і все.
Ламборджини• 12 декабря 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
А саму реставрацію добре зробив?
Злюка-закусюка• 12 декабря 2024
Нічого, буває. Лікар розклинить зуби і пройдеться штрипсою чи диском
Значит надо• 12 декабря 2024
плохая работа, он исправит и нитка будет проходить, но вот пустота возле десны очень плохо, со временем там будет кариес
автор ОчЕнЬ ЧуЖаЯ • 12 декабря 2024
Ответ дляЛамборджини
А саму реставрацію добре зробив?
Візуально ніби непогано.
Але трохи заважає на тому ж зубі, ніби трошки забагато матеріалу. Може ще не звикла, а може то мій прикус кривий.
Ламборджини• 12 декабря 2024
В мене теж на передніх зубах рестраврація. Коли лікар робив, то зі всіх сторін полірував кожен зуб таким жорстким кусочком матеріалу...не знаю як правильно описати))