Сама не знаю• вчера в 11:37
Сніданок на схудненні 90
Добрий ранок, смачного!!!
Сарафанное радио• вчера в 22:53
Ответ дляАнонім Перший
Продайте мне тарелки, плиз! В детстве были такие. Маму обрадую)
Та це ж в квартирі, що орендую. Якщо дуже треба, я спитаю господаря. класні факт.
Ще один півник ’прибився’, знайшла на лавці по дорозі до смітника велика тарілка настінна ( погуглила, потім я, колекційна річ , ручна робота 70х, ЛКСФ) , потім червоні півники знайшлися. І це хтось його виніс з дому...не знаючи про цінність....
Сарафанное радио• вчера в 22:54
Ответ дляЯичница с беконом
война , перерезд, адаптация есть и уменя.
И мне не 16 тоже.
Просто когда я смотрю на такие темы, чувствую себя в другой пишевой вселенной.
И мне не 16 тоже.
Місяць назад через стрес я майже тиждень не Їла, не хотілося, -6кг. Але мені такого стану більше не треба...
Яичница с беконом• 2 часа назад
Ответ дляСарафанное радио
Я вас с одной строны понимаю, с другой не понимала никогда.
Я живу в другой пишевой вселенной.
мне непонятно опрадание жевание любой из причин, кроме нормальной потребностиорганизма в еде.На самом деле, человеку много не надо.
Я живу в другой пишевой вселенной.
Сарафанное радио• 2 часа назад
Ответ дляЯичница с беконом
Я живу в другой пишевой вселенной.
Особисто я Їм не багато, я не авторка теми. А
Ніколи не засуджую людей, бо в кожного є на то причини. В когось хвороба, в когось звичка, головне, щоб всім було добре . У людей взагалі дуже різні системи харчування.
Яичница с беконом• 2 часа назад
Ответ дляСарафанное радио
Я просто удивляюсь.
Сначала люди создают себе массу проблем, потом их всю жизнь решают.
Поверить не могу, что кому то хорошо быть толстой и неповоротливой, иметьпроблемы связанные с лищним весом и главное -со здоровьем.
Чтобы там не говрили ’бодипозитивные.
Сарафанное радио• 2 часа назад
Ответ дляЯичница с беконом
Я просто удивляюсь.
Чтобы там не говрили ’бодипозитивные.
Все може бути. Повірте. Такі щоб аж точно неповороткі...Ну я знаю лиш декількох.
Ответ дляСарафанное радио
Спросите, пожалуйста, хозяина. Пишу без анонима.
Сарафанное радио• 2 часа назад
Ответ дляvikka-vs
Я зафіксувала, якщо буде позитивне рішення напишу.
Яичница с беконом• 2 часа назад
Ответ дляСарафанное радио
Трудно наверное себе врать.Но это дело личное, конечно.
Зараз все скажу• 2 часа назад
Ответ дляРуда ліса
Над вами повідомлення, що згідно чату джпт 800 сніданок, плюс ваших ще 1 тис. За день 1800. Це ж про схуднення
Хоча якщо випічка ще залишилася, то в 500 на один прийом їжі автор не вкладеться)
Да , на 1800 худеют, если вес 80кг и есть физическая активность
Зараз все скажу• 2 часа назад
Ответ дляРуда ліса
Ні, ну якщо вважати, що у випічці 100ккал на 100г, то звичайно, підрахунок калорій - ’основне’.
У брауні калорійність понад 500ккал/100г, а 100г - це манюсінький шматочок)
Мої улюблені фруктові тарти з пісочного тіста мають під 300 ккал/100 г, і це менший об´єм, ніж у автора на тарілці... Мовчу про медовик з вершковим кремом та мій улюблений чізкейк.
Я делала брауни из кабачка с сахзамом. И вкусно , и калорийность 100ккал/100грамм
Сама не знаю
• 1 час назад
Ответ дляЯичница с беконом
Без обид, а какой был завтрак до диеты?
Просто сир і кава
Сама не знаю
• 1 час назад
Ответ дляСарафанное радио
щось мої півники не додалися з першого разу
В моєї бабусі були такі ж тарілочки, з дитинства пам´ятаю.
Сама не знаю
• 1 час назад
Ответ дляЯичница с беконом
Понятно.
Возможно, потому что вам это немного , и приходится воевать с лишним весом.
Еще раз прошу. без обид.
Не в об´ємі сніданку проблема з зайвою вагою.
Сама не знаю
• 1 час назад
Ответ дляСарафанное радио
Вау, супер, бережіть. Гарна річ!!!
Анонім Перший• 1 час назад
Ответ дляСарафанное радио
Спасибо!