Свезло так свезло• 14 декабря 2024

Як вчите дитину розпоряджатися кишеньковими грошима?

7-8 років.
Ви щось пояснюєте, вчите, чи нехай робить що хоче?
Творю чудеса• 14 декабря 2024
Это деньги на неделю. Можешь потратить все за один раз, Можешь каждый день что то покупать, можешь копить. Выбирай сам.
Как то так.
So_so• 14 декабря 2024
Предлагаю варианты. Единственное, что есть правило одна конфета в день, не потому что я злая, а потому что аллергия.
GaleTTa• 14 декабря 2024
Просто его деньги всегда были только его. Всё что дарили ему, он сам всегда ими распоряжался. Тратит на ерунду, кормит всех друзей, учится копить если нужно что-то посерьёзнее ( говорим какую сумму мы ему добавим если он соберёт определенную сумму сам), то экономит, срывается, потом снова собирает но достигает цели. Это всякий разный опыт. В очередной раз когда друзья наглеют и хотят сходить в КФС на шару, он уже сам говорит что я прошлые 3 раза платил за вас, давайте теперь вы. Так и учится на собственных шишках))
Лунтик-паунтик• 14 декабря 2024
Мою дитину треба вчити витрачати 🤣
Він все накопичує, потім просить йому $ придбати
8 років
Смешнюча• 14 декабря 2024
Обом дітям з 4 років давала їх гроші (подаровані). Але була умова - хотєлки самі собі купують. Від батьків іграшка раз в місяць.

Спочатку витрачали все.
До старшого швидше дійшло, що якщо витратив все і на фігню - через два тижні набридло, а грошей більше немає. Два рази вистачило, але суми в пару тис грн (15 років назад).

До меншої десь рік доходило. Спочатку тратила все в ноль одразу і на що попало. Років з 5,5 почала збирати і думати що купити, а що ні. В її випадку чарівною була фраза ’Купуй, але за свої’.
Наприклад в магазині ’ хочу оте’ - ’Ок, але за свої’ і але не потрібно. Або якщо сильно хочеться купувала.

Але нюанс - вони вже вміли рахувати. Старший в 4 вже сотнями і тисячами рахував, мабуть тому швидше зрозумів.
Менша просто розуміла числа і як раз почала їх порівнювати
Хвець-тець• 14 декабря 2024
В такому віці ще ніяк, бо дитина не має куди їх тратити
Альфасамка• 14 декабря 2024
ясно чому ви бідні
TANYA 0 0 0 0• 14 декабря 2024
Купили монополію, граємо
КапитанльнаЯ• 14 декабря 2024
В дітей гроші з 5 років.
Я не контролюю взагалі, тому діти самі навчилися ними користуватися з розумом.
КапитанльнаЯ• 14 декабря 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Купили монополію, граємо
До чого тут монополія взагалі?
Точу ляси• 14 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча

Спочатку витрачали все.

У мого теж працювало оце «хочеш? Ну купи за свої :)»
звісно це не кожен раз озвучувалось. А коли малий просив …надцяту машинку, або якусь фігню яка «вау!» на 3 дні, а потім викинеться. І ота фігня одразу ставала не так вже й потрібна )))) бо своїх грошей шкода )
Міс Всесвіт• 14 декабря 2024
Ответ дляХвець-тець
Та ща. Мені набридло, коли дитина в магазині: ’ мам, купи, мам, купи’. То з´явилися кишенькові гроші в 6 років. І було так - отримав, швидесенько побігли Лего купувати, але маленьке. Потім почав збирати на велике. Так і збирає на щось велике, або з друзями трохи витрачає, коли бігає в дворі та хочуть купити поїсти/попити
Міс Всесвіт• 14 декабря 2024
Ответ дляТочу ляси
Аналогічно Коли є у дитини свої гроші, то в магазині простіше
Хвець-тець• 14 декабря 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
В нас такого не буває, є чіткі домовленості перед походом в магазин. Сама дитина ще не гуляє, звичайно. Кишенькові гроші актуальні саме тоді, коли сам буде ходити в магазин
Міс Всесвіт• 14 декабря 2024
Ответ дляХвець-тець
Тобто Ваша дитина в 7-8 років ще сама взагалі не купувала і не купує нічого в магазині? Щоб отак - віддати гроші, отримати решту, перерахувати їх?
І на Вашу думку то нормально?
Хвець-тець• 14 декабря 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
І на Вашу думку то нормально?
Моя дитина прекрасно вміє рахувати гроші, взагалі математику знає феноменально. Але не розраховується, звичайно, таких випадків нема, та і я лише карткою розраховуються.
Міс Всесвіт• 14 декабря 2024
Ответ дляХвець-тець
Ой насмішили Ви думаєте, що лише одна тільки карткою розраховуєтеся? І в Приваті дитячу картку просто так відкривають? А оті всі батьки, які починають з того, щоб їх діти навчалися спочатку розраховуватися готівкою - то помиляються?
Ну то Ваша суб´єктивна думка
Смешнюча• 14 декабря 2024
Ответ дляТочу ляси
Саме так.
Моїй 10, до сих пір працює. Особливо кожен похід в Аврору))
Хвець-тець• 14 декабря 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
Ну то Ваша суб´єктивна думка
В моєї дитини нема проблем з розрахунками, порахує краще від багатьох дорослих
TANYA 0 0 0 0• 14 декабря 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
До чого тут монополія взагалі?
Ви її грали взагалі?))))
КапитанльнаЯ• 14 декабря 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Ви її грали взагалі?))))
Звісно
TANYA 0 0 0 0• 14 декабря 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
Звісно
І як?))) грошей вистачило?)))
КапитанльнаЯ• 14 декабря 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
І як?))) грошей вистачило?)))
Так, монополія і кишенькові - прямий звʼязок 😅😅😅
TANYA 0 0 0 0• 14 декабря 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
Ну тоді з вами все зрозуміло)))) Так як закінчилась ваша гра ?)) ви не відповіли. Як розраховували бюджету? Чи правильно вкладали кошти???
КапитанльнаЯ• 14 декабря 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
😅😅😅😅😅
Ще раз
До чого тут кишенькові???
TANYA 0 0 0 0• 14 декабря 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
😅😅😅😅😅
Ще раз
До чого тут кишенькові???
Якби ви зрозуміли ви б не задавали такі питання.
КапитанльнаЯ• 14 декабря 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
😂😂😂
А ви така розумна і все зрозуміли, що аргументів у вас не має :))
TANYA 0 0 0 0• 14 декабря 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
😂😂😂
Я така розумна, що розумію що з дурнями не треба сперечатись , а тим більше щось доказувати))))
Ви праві у всьому, там все ні до чого
КапитанльнаЯ• 14 декабря 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Ви праві у всьому, там все ні до чого
Я запитала, який звʼязок монополії з кишеньковими, ви не відповіли, а почали умнічать,
А я відповім вам.
Звʼязку 0
Дитину монополія вчить базувати гроші, а не користуватися кишеньковими.
Бо в дітей не має фінансового рівня відповідальності, а кишенькові, це гроші, які дитина отримує не для того, щоб закрити свої базові потреби, а щоб навчитися орієнтуватися в грошах.
Каркуша Клара• 14 декабря 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
Мою дитину треба вчити витрачати 🤣
8 років
Квартиру ещё не купил?
Какую тут брехню не почитаешь..