Свезло так свезло• 14 декабря 2024
Як вчите дитину розпоряджатися кишеньковими грошима?
7-8 років.
Ви щось пояснюєте, вчите, чи нехай робить що хоче?
Форточка• 14 декабря 2024
У нас отец занимается фин воспитанием. есть деньги, которые они уже в таком возрасте инвестировали ( 100-300 евро) есть те, что могут потратить в свое удовольствие
TANYA 0 0 0 0• 14 декабря 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
Я запитала, який звʼязок монополії з кишеньковими, ви не відповіли, а почали умнічать,
А я відповім вам.
Звʼязку 0
Дитину монополія вчить базувати гроші, а не користуватися кишеньковими.
Бо в дітей не має фінансового рівня відповідальності, а кишенькові, це гроші, які дитина отримує не для того, щоб закрити свої базові потреби, а щоб навчитися орієнтуватися в грошах.
А я відповім вам.
Звʼязку 0
Ну от і молодець, все ви знаєте і написали, так би відразу)))
КапитанльнаЯ• 14 декабря 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Можете не йорнічати
В штани ви вже наклали
TANYA 0 0 0 0• 14 декабря 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
Можете не йорнічати
В штани ви вже наклали
Пишіть ще щось , у вас гарно виходить
Лунтик-паунтик• 14 декабря 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Квартиру ещё не купил?
Какую тут брехню не почитаешь..
В чому, по вашому, тут брехня)