Неробименінерви• 14 декабря 2024

Надключичний лімфовузол. Лівий

Спробую створити ще раз тему.
Створювала нижче, я вас благаю хто стикався саме з надключичними лімфовузлами.
Я не та жінка з лімфовузлами в дітей. В випадково в себе нащупала. І не подзвонивши сімейній , вже начиталась інтернету.
Там все страшне.
Дуже прошу хто стикався саме з надключичними лімфовузлами , які можна пропальпувати ( бо всюди пише що вони не повинні пальпуватись), є горошинка десь 6-7 мм, рухома, не болюча і не запалена. Але є.
Сімейна в нас старша ніжка, я не знаю чи вона щось випише дообстежити чи скаже що все добре. Що я можу сама здати? До її прийому, щоб мати вже якусь ясність?
Дуже прошу без сміху, по темі
все по ГОСТу!• 14 декабря 2024
Размер ни о чем
Поддакиваю иногДА• 14 декабря 2024
Та сама и есть
Директор Пляжу• 14 декабря 2024
Какую ясность вы ждёте до приёма врача или обследования?
Если сильно волнуетесь, идите завтра в частную клинику.
Кастрюлька• 14 декабря 2024
Якщо вам потрібно просто себе заспокоїти - загальний аналіз крові з ручною лейкоформулою і УЗД лімфовузла
Все.

Або можете поспостерігати пару тижнів
автор Неробименінерви • 14 декабря 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Размер ни о чем
Так, але це надключичний і лівий. Читаю що це зазвичай погано.
автор Неробименінерви • 14 декабря 2024
Ответ дляКастрюлька
Все.

Або можете поспостерігати пару тижнів
Завтра або в понеділок обов´язково здам кров.
Поддакиваю иногДА• 14 декабря 2024
Ответ дляНеробименінерви
Сразу делайте ПЭТ КТ
Едимнаморе• 14 декабря 2024
Ответ дляНеробименінерви
А чого саме більше боитесь? Лімфоми?
Бо при ній аналіз крові ні до чого
автор Неробименінерви • 14 декабря 2024
Ответ дляЕдимнаморе
А чого саме більше боитесь? Лімфоми?
Бо при ній аналіз крові ні до чого
Просто начиталась що то рак. Які обстеження варто пройти з цим лімфовузли клятим, щоб заспокоїтись
Едимнаморе• 14 декабря 2024
Ответ дляНеробименінерви
Інфекціоніст, гематолог, узд периферичних ЛУ, рентген або кт органів грудної клітки. Для початку достатньо. І закрити інтернет. Там немає того, що вам потрібно.
автор Неробименінерви • 14 декабря 2024
Ответ дляЕдимнаморе
Дякую. Старанно те що від літа нічим не хворіла, зовсім.
НаБалКоніХодять• 14 декабря 2024
Ответ дляНеробименінерви
Ми віримо що Ви не вона. Вам однієї теми в день мало? Якщо рак,то помрете - від нас що треба?
Едимнаморе• 14 декабря 2024
Ответ дляНеробименінерви
ЛУ це орган, який є у всіх і ніяке ощупування, інтернет і були хвороби раніше чи ні не дають відповіді на питання, чи ЛУ нормальні чи патологічні, лише узд і біопсія.

Варто прийти до тями.
P.S.Рак лікується іноді простіше, аніж психіка
Шиворот Навыворот• 14 декабря 2024
Горшочек не может не варить?
Файна пані• 14 декабря 2024
Шо значит не пальпируются надключичные? Аж бегом пальпируются если захотеть и знать где искать)))
Я у себя с обоих сторон могу
И это их норм размер, как вы накупили. Плюс учитывайте, что на ощупь всегда больше кажется
автор Неробименінерви • 14 декабря 2024
Ответ дляФайна пані
Я у себя с обоих сторон могу
Та ні, читаю що не повинні пальпуватись зовсім надключичні. А я з лівої сторони прекрасно його відчуваю під пальцями.
Файна пані• 14 декабря 2024
Ответ дляНеробименінерви
Мало ли что там написано. Поверьте человеку, который подозревал у себя лимфому несколько лет)
Файна пані• 14 декабря 2024
И лимфомные узлы не 7 мм уж точно
автор Неробименінерви • 14 декабря 2024
Ответ дляФайна пані
Піду хоч УЗД зроблю і кров здам. Розміри заміряють.
автор Неробименінерви • 14 декабря 2024
Ответ дляФайна пані
И лимфомные узлы не 7 мм уж точно
Ну то я на ощуп оприлідила, треба ще най УЗД лікар поміряєш апаратом.
Зубная фея• 14 декабря 2024
Ответ дляНеробименінерви
Кровь ни к чему сдавать. А узи можно сделать
Файна пані• 14 декабря 2024
Ответ дляНеробименінерви
Идите, по своему опыту скажу, что пока не сделаете 100500 узи, КТ с контрастом всех зон не успокоетесь))
У каждого свой путь, но я вам советую сходить на узи и забыть об этом и не вспоминать.
Но скажу, что у меня была реальная причина подозревать эту болезнь, а у вас ерунда.
автор Неробименінерви • 14 декабря 2024
Ответ дляЗубная фея
Дякую. А чому кров ні? Там ще лейкоцити, шое? Не треба таке здавати?
Зубная фея• 14 декабря 2024
Ответ дляНеробименінерви
Ну при начальных стадиях рака, все показатели крови в норме обычно.
автор Неробименінерви • 14 декабря 2024
Ответ дляФайна пані
Дякую, у мене слава Богу скарг немає. Лише та випадкова знахідка лв. Най подивиться УЗД тих лв лікар, щоб я була спокійна, відразу зроблю внутрішні органи, вже більше року не робила.
автор Неробименінерви • 14 декабря 2024
Ответ дляФайна пані
А потім у вас пройшов той лімфовузол чи так і є той надключичний? Який у вас розмір? Також лівий?
Непозбувна Бентега• 14 декабря 2024
Вже треба окрему групу створювати лімфовузлісток, щоб вони там спілкувалися....
автор Неробименінерви • 14 декабря 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Дай Бог щоб ви ніколи не стикались з лімфовузлами, особливо надключичними
Непозбувна Бентега• 14 декабря 2024
Ответ дляНеробименінерви
Дякую! А вам бажаю не шукати рак. Бо це набагато гірше лімфовузлів.
А чим надключичні гірше пахових, наприклад? Метастази в тих лімфовузлах, які ближче до пухлини. Ви, мабуть, не стикалися.
автор Неробименінерви • 14 декабря 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Тим що шийні чи підщелепні можна пропальпувати майже у всіх. А всюди пише що надключичні не повинні пальпуватись взагалі. А в мене лівий пальпується. І на всіх мед ресурсах пише що лівий надключичний то погано