Незламна• 15 декабря 2024

Сумка під пуховик. Потрібна порада.

В мене всі сумки маленькі, влазить телефон, гаманець, дзеркало.
Купила собі куртку до колін, досить об´ємну і всі ці маленькі сумки виглядають комічно. Потрібно купити якусь сумку саме до цієї куртки, а я взагалі не можу нічого знайти, бо не знаю, що пасуватиме. Куртка світла, бежево-сіра. Але хочу щось контрастне, щоб не зливалось, бо в мене і шапка сіра, і боти. Можна щось темно синє чи бордо (в мене шарфи в таких відтінках). Ношу спортивний кежуал, тому класика відпадає. Накидайте, будь ласка, фото сумок, які, на вашу думку, могли б підійти.
Я висока, 175 см, потрібне щось середнього розміру, не надто громіздке.
Дякую.
Как нефиг делать• 15 декабря 2024
Рюкзак
А що таке?• 15 декабря 2024
Я рюкзак ношу взимку
автор Незламна • 15 декабря 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Рюкзак
Куртка об´ємна, не впевнена, що рюкзак буде зручно носити. Крім того, що я туди покладу? Він буде пустим теліпатись...
ГейСюда• 15 декабря 2024
Сумка через плече
Как нефиг делать• 15 декабря 2024
Ответ дляНезламна
Небольшой рюкзак
автор Незламна • 15 декабря 2024
Ответ дляГейСюда
Сумка через плече
А яка? Я не можу зрозуміти яка б підійшла.
автор Незламна • 15 декабря 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Небольшой рюкзак
Покажіть, будь ласка, якесь фото для прикладу. В мене ніколи не було рюкзаків. Вірніше, були, але дуууже давно.
Чекаю завтра• 15 декабря 2024
Рюкзак ношу
Как нефиг делать• 15 декабря 2024
Вот сумка с пуховиков, ничего комичного вроде.
Как нефиг делать• 15 декабря 2024
Вот рюкзак
Госпожа_тамагочи• 15 декабря 2024
Надо же, ношу с длинным объемным пуховикам кросбоди и даже не заморачиваюсь.
автор Незламна • 15 декабря 2024
Ответ дляКак нефиг делать
В мене маленькі кросбоді. Розміри десь 19/14. Вони ще менші, ніж ця, що на фото. А я вища. Реально комічно виглядають, я вчора всі переміряла.
Как нефиг делать• 15 декабря 2024
Ответ дляНезламна
Значит купите 25 на 15
автор Незламна • 15 декабря 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Ну, можливо, ваші нормально виглядають, Я висока, в об´ємній куртці виглядаю об´ємно, а ці маленькі сумочки на мені виглядають ну дуже маленькими і недолугими.
автор Незламна • 15 декабря 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Значит купите 25 на 15
Так я й хочу таку, але не можу второпати, якого стилю.
Мочалкин блюз• 15 декабря 2024
Рюкзак - я завжди з собою ношу флягу з водою або термочашку з кавою, тому для мене це мастхев
автор Незламна • 15 декабря 2024
Ответ дляМочалкин блюз
Я не ношу нічого, крім телефону, дзеркальця, ключів, гаманця. Якщо планую покупки, то беру окремо ще торбу-шопер бавовняну. Тому, мені якось рюкзак був без потреби. Та й я люблю кросбоді, мені так зручно.
Как нефиг делать• 15 декабря 2024
Ответ дляНезламна
У меня рост 177 и есть пуховики разные. Ношу рюкзак,или почтальонку,что удобно по ситуации и мне пофиг комично это ,или нет. Никто не оглядывается и ржёт. Дело мне кажется больше в вас самой. Что-то придумали и сами не знаете,чего хотите.
автор Незламна • 15 декабря 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Мені важко пояснити що не так з моїми сумками, потрібно робити фото. Але навіщо, якщо я бачу, що вони не пасують? Можливо, у вас сумки інші за стилем і вам норм. В мене інші і вони не норм. Тут справа не в мені.
Госпожа_тамагочи• 15 декабря 2024
Ответ дляНезламна
А мне по фиг. У меня рост 170 и размер XL, длинный пуховик. Всем вокруг наплевать на то, какая у меня сумка. Лишь бы мне было удобно.
Госпожа_тамагочи• 15 декабря 2024
Ответ дляНезламна
Именно, что дело в Вас.
автор Незламна • 15 декабря 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Гаразд, я вас зрозуміла. Дякую за вашу думку.
Я Вас не боюся• 15 декабря 2024
Може таку сумку Uniqlo розгляньте https://www.uniqlo.com/uk/en/products/E473474-000/...
ДелайКак_Я• 15 декабря 2024
Я такую взяла. Мне она по всем параметрам подходит. Размер 28×14×8. Ещё не приехала. Тоже купила длинный, объёмный пух и мои сумки на фоне него совсем миниатюрно смотрятся.
автор Незламна • 15 декабря 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
Дякую, такий варіант розглядала. Бачила ще такі стьобані, трішки ніби дуті.
Ось такого плану. Теж подобаються.
автор Незламна • 15 декабря 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Дякую, виглядають прикольно. Мій стиль. Але треба пошукати щось з наявності, бо вчора вже ходила на шопінг з телефоном в кишені .
Замурмишка• 15 декабря 2024
Ответ дляНезламна
Надеваете эту новую куртку и идете в ней мерять сумки, так вы лучше всего подберёте и цвет и модель
Не обижаюсь• 15 декабря 2024
Бананка не варіант? У мене отака вже мільйон років - норм під усе)
автор Незламна • 15 декабря 2024
Ответ дляЗамурмишка
Я б з радістю, але я живу в такій глибокій провінції, що вибір сумок дуже скромний. Я вже забула, коли щось купувала в оффлайн магазинах.
автор Незламна • 15 декабря 2024
Ответ дляНе обижаюсь
Може й норм, але треба міряти на себе. Бананки, зазвичай, теж невеликого розміру, напевно.