Неправдиша• 15 декабря 2024

Хто виводив темніший пігмент з волосся в домашніх умовах?

Чим працювали?
Колір не чорний, але чілка і передні пасма вийшли сильно темніші від усієї маси волосся, а на коренях навпаки світліше. Це я так взяла нову фарбу для себе. Завжди фарбувала фармавітою 6.52, а це не змогла її купити і взяла нювель і окисник екослайн
автор Неправдиша • 15 декабря 2024
Додам, що чекала 2 тижні, може змиється...стали тільки корені ще світліші.
Причому фарбувала,як завжди. Нанесла на корені на 30 хв, а потім розтягнута по волоссю на 10
Цікавий писочок• 15 декабря 2024
Вы всю длину красили?
автор Неправдиша • 15 декабря 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Вы всю длину красили?
Вище описала. Фарбуюся 12 років вдома. Завжди проф.фабниками і таке(((
Королева Сарказма• 15 декабря 2024
Перекис водню
Цікавий писочок• 15 декабря 2024
Ответ дляНеправдиша
Увидела уже ответ. Погуглите здесь о смывке, куча тем была, я когда-то тоже выставляла фото как смывала почти черный, затемненный покраской на 4. Я длину тонирую всегда на меньшем оксиде (1.9 вместо 6) чтобы не затемниться и не каждую покраску, примерно раз в 4-5 месяцев.
автор Неправдиша • 15 декабря 2024
Ответ дляЦікавий писочок
А чим змили?
Цікавий писочок• 15 декабря 2024
Ответ дляНеправдиша
А чим змили?
Смывка Estelle не знаю есть ли она сейчас в продаже, давно было. Но рекомендую поискать видео с объяснениями чтобы потом не затемниться опять. И лучше смывать полотно пока не отросли опять корни иначе потом будет двойной геморрой (для покраски полотна надо брать на тон выше вместо вашей обычной краски, т е 7). Но я не колорист, тоже такой же домашний экспериментатор
автор Неправдиша • 15 декабря 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Теж знаю за неї. Але зараз не продають а Україні. Є якась інша, то за неї погані відгуки
Цікавий писочок• 15 декабря 2024
Еще расскажу свой опыт, по ошибке по красилась краской с красным подтоном (нотино прислали а я не проверила). Читала миллион разных вариантов что делать, и смывать и зеленый пигмент добавить. Пошла к своему парикмахеру, она подобрала краску чтобы нейтрализовать красный и перекрасила. Это было дешевле чем все мои возможные эксперименты с пигментами/шампунями/прочей фигней. Может вам есть смысл раз смыться нормально и выйти в желаемый цвет? Потом только красить корни
автор Неправдиша • 15 декабря 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Запитала, колористи беруть від 2000 тисяч. Поки не на часв
Цікавий писочок• 15 декабря 2024
Ответ дляНеправдиша
Какая у вас длина волос? На длину волос до плеч ушло 2 пачки смывки, плюс новая краска и окислитель на перекраску (3% вместо 6%). Оно самому то на то и выйдет
ПазлШредінгера• 15 декабря 2024
Пошукайте в інтернеті про змивку аскорбіновою кислотою. Я вже нюансів не пам´ятаю, але на 2 рівні в мене вийшло змити фарбу
Чучело-Мяучело• 15 декабря 2024
А я сьогодні собі чілку відрізала, яку відращувала рік, ледь не заплакала , бо вийшла якась фігня
Lacrimo• 15 декабря 2024
Гарно змиває, вдома, тримала годину, але варто менше, бо була як курятко потім. Практично з чорного.
автор Неправдиша • 16 декабря 2024
Дівчатка, усім дякую. Передивилася купу рецептів у тік ток і ютуб. І зробила щось накшталт блонд-миття чи американського шампуню. Докладую
Придбала висвітлюючий порошок якийсь професійний і шампунь глибокого очищення. Так як мені потрібна була не вся густина волосся, а лише деякі пасма ( чілка , біля скронь і вух). То я мастила в ховала у фольгу лише їх. Потрібно було висвітлити на тон / два.
Я взяла десь 20 грамів пудри 50 грамів окисника (40 г ,3%і 10г 6%) і 20 звичайного шампуню.
Одразу скажу, що знадобилося 20% від отриманої маси .
Мастила пензликом і у фольгу ті пасма. Робила типу, щоб схоже на бліки якісь чи мілірування. Десь на 25хв. Потім раз намилила звичайним шампунем і 2 рази шампунем глибокої очистки. І нанесла свою звичайну маску.
І вийшло те, що я хотіла ). Побачимо,як буде далі, сподіваюся, що нічого не затемніє. Але поки добре вийшло. І приємно , що зекономила, бо майстер до якої звернулася ( далеко не найдорожча) сказала,що це мінімум 2000 і то не факт,що висвітлиться на тон чи два.
А тут роботи було на 5 хвилин нанести 25 почекати і 10 промити.