Поддакиваю иногДА• Изменено 15 декабря 2024
Vitto Rossi взуття
Як в них якість зимового взуття?
Куратор дебошей• 15 декабря 2024
сама до них придивляюсь, бо ціни зараз адекватні.
в мене туфлі є, якість нормальна, зручні.
Поддакиваю иногДА
• 15 декабря 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Зараз скидки -50
Куратор дебошей• 15 декабря 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Зараз скидки -50
я бачила на сайті. якраз збиралась їхати в Лавіну вечором.
Рожки-да-ножки• 15 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Без нареканий,дома больше 50 пар их обуви
Ви шо сороканожка?
Всіх підсаджую• 15 декабря 2024
Кроссы с лета и зимние, раз 5 носила. Колодка мне подходит, о качестве пока рано говорить, но вроде норм
Алина-1240• 15 декабря 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Ви шо сороканожка?
Да нет,люблю когда много разной обуви
Поддакиваю иногДА
• 15 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Ого
Поддакиваю иногДА
• 15 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
А як з розміром? Маломірят?
Алина-1240• 15 декабря 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
А як з розміром? Маломірят?
Мерять нужно,какие то размеры нормомерные,какие то большемерят,какие то маломерят
Болтушка Му• 15 декабря 2024
У мене багато взуття цього виробника. Є більш вдале і зручне, є не дуже. Ідуть в розмір.
Одні кеди були дуже зручні, але обидві підошви лопнули, на обох ногах, носила десь місяць. Босоніжки були зручні, на вигляд подобалися, але почала стиратися фарба, колір мятний, важко підібрати, щоб зафарбувати. Кросівки на високій платформі - дуже незручна для мене колодка ( на фото), не можу їх носити. Все інше ніби нормальне
Пригаю-цибаю• 15 декабря 2024
В цьому році їх уги купила, більше місяця ношу. Спочатку пятка назад йшла, а потім хутро притопталось і стало зручно. Нічого поганого не можу сказати, теплі, не течуть
Алина-1240• 15 декабря 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
Покажите какие брали,я тоже 2 пары брала
Бавовнятко• 15 декабря 2024
Красивые, но качество не очень. Треснула подошва на кроссовках. Шьют в Китае.
Простоваля• 15 декабря 2024
У меня нарекания только на бегунок на молнии - на двух демисезонных сапогах отлетел( есть ботильоны - там все ок
Поддакиваю иногДА
• 15 декабря 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
Я теж уггі дивлюсь. У вас яка модель? Як розмір?
Поддакиваю иногДА
• 15 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Покажіть які в вас? Як вам якість?