ДинамоКит• 15 декабря 2024

В дитини вже третій день висока температура.

Дочці 15, в кінці листопада захворіла, була температура 37.7, але насморк так і не проходив. А через 8 днів, 12 числа піднялась ввечері температура 38, на наступний день 39 і так до сьогодні. Аналіз крові здали в п´ятницю, там показники в нормі, але по симптомам (сильне запалення в носі і закладає вуха) педіатр назначила антибіотик. І от сьогодні третій день прийому, а температура на вечір знову 38.8. Я вже в паніці. На який день прийому антибіотиків має нормалізуватись температура? Чи можливо ще зробити якісь обстеження? До лікаря завтра підемо, але я вже накрутила себе.
Однозначно• 15 декабря 2024
Тест на Грип, корону робили ?
Які ще симптоми ?
Запалення в носі, то що конкретно?
Лапка• 15 декабря 2024
Зазвичай після 2-3 діб АБ показники температури починають покращуватися якщо це бактеріальне запалення. Для віруса 3-ри для високої температури це нормально і антибіотик на вірус не діє
автор ДинамоКит • 15 декабря 2024
Ответ дляОднозначно
Тест на Грип, корону робили ?
Які ще симптоми ?
Запалення в носі, то що конкретно?
Ще консультація лора була, але діагноз вони не сказали. З симптомів ще покашлювання, закладений ніс, дуже густі виділення, які важко вишмаркуються, коли висока температура, то болить голова.
Снегурочко• 15 декабря 2024
Она подхватила вирус опять. Через день-два думаю полегчает, не паникуйте.
Однозначно• 15 декабря 2024
Ответ дляДинамоКит
В мене так було при короні.
І страшенно закладало вуха.
Того,тощо була консультація і не сказали діагноз, не розумію такого.
Снегурочко• 15 декабря 2024
Ответ дляДинамоКит
Парацетамол дайте. И много жидкости.
Дівчина заглядєніє• 15 декабря 2024
Це може бути бактеріальний синусит як ускладнення ГРВІ. Лікується антибіотиком.
хутряна володарка• 15 декабря 2024
Якщо в дитини вірус, то антибіотик до жопи
Якщо аналіз не показав бактеріальну інфекцію, то навіщо взагалі лікар воно назначив?
автор ДинамоКит • 15 декабря 2024
Ответ дляхутряна володарка
Не знаю, але ж і ігнорувати її призначення не можна.
хутряна володарка• 15 декабря 2024
Ответ дляДинамоКит
38,8 це не висока температура
Це температура, яку збивати не потрібно, бо при ній виробляються антитіла
Парова машина• 15 декабря 2024
В доньки довго була висока темпа, капали , антибіотик в/в.Коли пішли на обід додому , знову під 40 , викликала швидку , ставили 4 уколи , але збили температуру , була також рвота .
Повітруля• 15 декабря 2024
Если бактериальное, то легче становится уже через полчаса после первого приёма. А вам зря сказали ребёнка пичкать.
хутряна володарка• 15 декабря 2024
Ответ дляПовітруля
Через 5 хвилин 🤣🤣🤣🤣
Весела бджілка• 15 декабря 2024
Пневмонию исключили?
Copy-Paste• 15 декабря 2024
Ответ дляДинамоКит
Я б ще до лора сходила. Якщо виділення жовто-зелені, то антибіотик і потрібний. Щоб гайморіт не пропустити, слідкуйте.
Білий Лосик• 15 декабря 2024
Ответ дляДинамоКит
знімок не робили? хай дивляться, щоб гайморит не був
Повітруля• 16 декабря 2024
Ответ дляхутряна володарка
Через 5 хвилин 🤣🤣🤣🤣
Ну вообще-то да, сразу появляется облегчение. Не понимаю вашего смеха.