Бодіпозітівна• 17 декабря 2024

Сертификат психиатра по новым правилам

Теперь частные психиатры, выдавая сертификат, обязаны будут ознакомится с историей обращения к психиатрам в Електронній системі охорони здоров’я.

Так что, если и обращаетесь к психиатрам, то лучше обращаться на условиях анонимності, чтоб не иметь в будущем проблем, тем более пока разрешены бумажные рецепты
Marmu• 17 декабря 2024
я ходжу до приватних, вони наче не ведуть такий облік. до держ ніколи не зверталася, сподіваюсь, немає ніде історії)
автор Бодіпозітівна • 17 декабря 2024
Ответ дляMarmu
А рецепт дають електронний?
Marmu• 17 декабря 2024
Ответ дляБодіпозітівна
А рецепт дають електронний?
Паперовий давали. Я, правда, не просила електронний, у нього є якісь переваги?
автор Бодіпозітівна • 17 декабря 2024
Ответ дляMarmu
Ні, немає різниці. Просто неможливо виписати електронний рецепт, не створивши запис з діагнозом в ЕСОЗ.
І всі лікарі, в тому числі, приватні мають доступ до ЕСОЗ, це їх ліцензійні вимоги