Марфа Українівна• 17 декабря 2024
где ищете жилье для отдыха в карпатах?
кроме букинга
Вбигудях• 17 декабря 2024
Для себе зрозуміла що всі пристойні варіанти вже є на Букінгу. По факту була в різних місцях, потім перевіряла ті готелі та будиночки що сподобались - всі є на Букінгу. Немає найчастіше подобових кімнат, але то своєрідний вид відпочинку.
Ще часто квартири подобово здають на OLX.
А от бронювати краще напряму, бо місцеві не дуже люблять платити комісію Букінгу).
Марфа Українівна
• 17 декабря 2024
Ответ дляВбигудях
Сейчас Букинг не регистрирует новые объекты, ничего невозможно сделать. Вот думаю, где сдавать
Вбигудях• 17 декабря 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Хм, вперше про це чую, навіть гугл нічого не підказує.
А ви часом не знаходитесь в Херсонській або Запорізькій областях? Букінг по геолокації можливо блокує
Марфа Українівна
• 17 декабря 2024
Ответ дляВбигудях
Нет. Это новая информация, только отели больше 5 номеров. Я вообще заграницей сейчас. Общалась с чешским супортом, международным и даже русская подключилась. Ничего, нельзя. Рашки почему-то Украину отключили