Голена блондинка• 18 декабря 2024
Де шукати автобус на стоянці, Краків?
Дівчата, підкажіть, купила квиток Краків-Львів на сайті tickets, в мене буде лише 15 хв між прибуттям поїзда і відправленням автобуса.на квитку вказано, що автостанція, але де саме, номер платформи, номер автобуса немає нічого. Де шукати ці дані?
Кофе в лобби• 18 декабря 2024
Ответ дляБритоножка
эскалатор еще не работает ( лифт не снаружи,а тот,который внутри первого этажа работает
Ліфт є під сходами наружними, там де й ескалатор. Всередині також є.
Бритоножка• 18 декабря 2024
Ответ дляКофе в лобби
я в курсе) Он работает через раз.Если автор без багажа,лучше по лестнице.Но,в принципе,там настолько все удобно устроено,что заблудиться очень трудно)
Захекалася читать• 18 декабря 2024
Ответ дляГолена блондинка
Вже так і зробила
Не паникуйте. Международные- верхняя платформа. Билет покажите любому из охраны-подскащывают без проблем.
Если автобус проходящий -может опоздать
Справка на втором этаже
Из электрички быстро по прямой на второй этаж. Указатели есть. И в справку. Время,если бегом ,3-5минут. Бегала лично.с чемоданами,детьми и мамой -пенсионеркой.(Было это один раз и больше не истерю там)
Надеюсь,побываю снова. Понравилось именно в Кракове.
Пусть у вас все будет хорошо
Если автобус проходящий -может опоздать
Справка на втором этаже
Пусть у вас все будет хорошо
Ворожу на каві• 18 декабря 2024
По громкоговорителю объявляют отправление. До Запорожья такая платформа. Удачи!
Дама_из_рекламы• 18 декабря 2024
Автор, повідомте чи встигли.
Я така ж, завжди не знаю що і як на нових автовокзалах/вокзалах.
Легкої Вам дороги.
Радуга-дуга• 18 декабря 2024
Ответ дляТрусиковед
Т.е., открыть тему на советчице легче, чем позвонить по нескольким телефонам перевозчика?
Ну, м 15 минут зазора между поездом и автобусом - это отдельный показатель адекватности путешествующего...
тем более опаздывают часто ,да и за 15 минут просто не добежать
Радуга-дуга• 18 декабря 2024
Ответ дляГолена блондинка
Тобто табло хоч є? Бо останній раз з Любліна виїжджала з Павлюк з старого автовокзалу, водій запізнився на 40 хв, табло і розкладу немає. А я вночі намерзлася, бо думала, що вже пропустила автобус, бо ні в кого не допитаєся яка платформа
не всегда, мы последний раз просто подходили к автобусам на юа
Раздражевская• 18 декабря 2024
Вам перевізник має скинути смс або емейл з номером станції відправлення, якщо ні - дзвоніть на контакт центр перевізника і питайте поки будете йти до автостанції. Бистріше всього туди дістатися вам буде вийти на вокзалі, сісти в ліфт на пероні на самий верхній поверх (на відкритий паркінг) і через цей паркінг дійти до ліфта який спустить на автовокзал (вхід на автовокзал з паркінгу біля шлагбаумів де машини заїжджають). Спускайтесь на нижній рівень автовокзалу, з більшою ймовірністю ваш автобус буде там.
Голена блондинка
• 29 декабря 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Ну и народ, чёт стыдно и грустно...
Автор во сколько вы приезжаете, какой поезд и какой перрон?
Я если смогу, то могу подъехать вас проводить
Дякую за ваше щире серце, вибачте, що так пізно відписалася. Я приїхала вчасно, коли заходила на автовокзал чоловік зателефонував оператору, і попередили, що автобус запізнюється з аеропорту. Повірте, в мене вже такий досвід, тому й створила тему, не тому, що звізда, а отримати поради. Я була багато раз в Кракові, але виїжджала місцевим автобусом до аеропорта з паркінгу в підвалі. А міжнародна автостанція була зверху. Дівчата тут відписалися, дякую, швидко зорієнтувалася. Потім, як завжди сервіс, мій автобус запізнився, і жодного повідомлення про це, намагалася з свого номера ще раніше додзвонитися - не працює. І чому я створювала тему, це вже не перший раз, і я це очікувала. Ніде на платформах не було ні номера мого автобуса, рейсу і часу. В квитку було вказано / автобус до Запоріжжя, я їхала до Львова. Довідка на автовокзалі не працювала, спитати про мій рейс не було в кого. Ще одна жінка шукала цей автобус до Запоріжжя. Як потім виявилося, цей автобус їхав до Херсону, і на платформі був рейс до Херсону, от і догадайся як шукати платформу. Якби все було ідеально, в квитку була б чітко вказана платформа, я б і не переживала б.
Голена блондинка
• 29 декабря 2024
Ответ дляПетриківна
Автор, майте на увазі, що краківський ж/д -автовокзал має декілька поверхів. І як виходиш з транспорту треба одразу зорієнтуватися на якому ти поверсі, бо то не одразу зрозуміло, потім знайти ліфт і спуститися на автовокзал. Автобуси на Україну чи на -1 чи на -2 поверсі, вже забула
Дякую, суттєвий був коментар.
Голена блондинка
• 29 декабря 2024
Ответ дляБритоножка
Автор,не волнуйтесь.Тему не читала.С аэропорта электричка идет 17 минут 2-3 раза в час. С вокзала спускаетесь в главный тоннель,он сразу идет на автовокзал.Поднимаетесь на 2 этаж,международные отправления все оттуда.на табло посмотрите,но там часто указывается или конечный,или промежуточный пункт. Вам должна прийти смс от перевозчика с номером автобуса
Дякую, так це був 2 поверх, тільки смс не прийшла, затримався ще на 45 хв