Міряю від одиниці• 19 декабря 2024
Хто зміг продати нерухомість на окупованих територіях
Зараз знаходжуся в Одеській області, я переселенка з Херсонщини. Може хтось продавав нерухомість не знаходячись там але якщо є людина там якій довіряю і вона б могла цим зайнятись
Шукаю трусики• 19 декабря 2024
Однокласница оформила дом на сестру, сестра осталась жить в оккупации.
Дом продала.
Пригаю-цибаю• 19 декабря 2024
Десь читала, що можна надати такій людині доручення, але це треба робити у рос посольстві чи країні, яка дружня до рос..
Але цю інформацію читала ще у минулому році. Кажуть, до 28 року можна не переоформляти..
Фляшунька• 19 декабря 2024
Ответ дляШукаю трусики
Дом продала.
А как она дом на сестру оформила?
Шукаю трусики• 19 декабря 2024
Ответ дляФляшунька
А как она дом на сестру оформила?
Дарственную сделала у нотариуса за границей, поставила апостыль и заказала перевод