Мелочунь• 19 декабря 2024

Куди звертатись зі скаргою через неправомірні дії державного реєстратора?

Запароленое одеяло• 19 декабря 2024
Минюст, на сайте есть форма обращения
вАлнуюся сильнА• 19 декабря 2024
а в чем они состояли?
автор Мелочунь • 19 декабря 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
а в чем они состояли?
Оформлення земельної ділянки!
автор Мелочунь • 19 декабря 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
Минюст, на сайте есть форма обращения
Дякую.
Стопясят раз обсуждала• 19 декабря 2024
Зареєстрували з підробленим підписом?
автор Мелочунь • 19 декабря 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Зареєстрували з підробленим підписом?
Не знаю чи є там підпис чи нема..... Але маю документи, що являюсь власником.
Стопясят раз обсуждала• 19 декабря 2024
Ответ дляМелочунь
Ясно, а ми відмовились завчасно з одним орендарем, написали йому листи, в цьому році строк закінчувався. А він підробив підпис за маму на додатковій угоді і зареєстрував іі ще на 10 років. Також нещодавно відправили скаргу до мінюсту
автор Мелочунь • 19 декабря 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
У мене ситуація, що на мене офоримили землю. Я й не знала. Я така зла. І одночасно у розпачі. Сьогодні оформили, а завтра заберуть і нічого нікому не доведеш.

Скільки вже минуло часу як Ви відправили?
Там є форма їхня, а є на ел.адресу відправити, то ви як оформили?
Миллениалка• 19 декабря 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Вам жалоба ничего не даст и регистратор тут ни при чем, не при нем же подписывали договор, впм в суд нужно и графологическая экспертиза
автор Мелочунь • 19 декабря 2024
Ответ дляМиллениалка
А де підписували? У нотаріуса?
автор Мелочунь • 19 декабря 2024
Ответ дляМиллениалка
А хіба реєстратор має право без присутності робити реєстрацію?
Стопясят раз обсуждала• 19 декабря 2024
Ответ дляМелочунь

Я укрпоштою відправляла, на минулому тижні
Миллениалка• 19 декабря 2024
Ответ дляМелочунь
А де підписували? У нотаріуса?
Нет, договора аренды земли не нужно заверять у нотариуса, поэтому где угодно
Миллениалка• 19 декабря 2024
Ответ дляМелочунь
Да, там присутствие не нужно, просто подписанный договор
Миллениалка• 19 декабря 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Только время теряете
автор Мелочунь • 19 декабря 2024
Ответ дляМиллениалка
Только время теряете
Я тепер нічого вже не розумію, що робити
Стопясят раз обсуждала• 19 декабря 2024
Ответ дляМиллениалка
Только время теряете
Це перше, готую ще заяву про злочин. В суд це добре, але я дивилась практику з цим же реєстратором і орендарем, ніхто в суд не приходить, додаткових угод, не дає, судові справи тривають не один рік. Так що будемо відвойовувати з усіх сторін.
Миллениалка• 19 декабря 2024
Ответ дляМелочунь
У вас же совсем другая ситуация, что за земля, кто оформил, зачем? Витяг у вас есть?
автор Мелочунь • 19 декабря 2024
Ответ дляМиллениалка
Витяг з дії.
автор Мелочунь • 19 декабря 2024
Ответ дляМиллениалка
Це де може бути ? Наприклад?
Миллениалка• 19 декабря 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Я вам из собственного опыта ответила: только суд, вы просто теряете время, никто у вас это заявление не приймет
Миллениалка• 19 декабря 2024
Ответ дляМелочунь
Це де може бути ? Наприклад?
Дома, в офисе, в чистом поле
Миллениалка• 19 декабря 2024
Ответ дляМелочунь
Витяг з дії.
Пни чем тут дия, витяг має бути з держреєстру
автор Мелочунь • 19 декабря 2024
Ответ дляМиллениалка
Витяг отримала з дії, оплативши 40 грн.
автор Мелочунь • 19 декабря 2024
Ответ дляМиллениалка
Дома, в офисе, в чистом поле
Вже як таку дурню писати, то краще б нічого не писати.
Стопясят раз обсуждала• 19 декабря 2024
Ответ дляМиллениалка
Поштою направлю з описом та повідомленням, відкриють, а не відкриють то суд зобовʼяже, тут вже в мене є досвід. Доречі по аналогічним справам є також багать справ у суді, по підробці, ще буде шахрайство. А щодо мінюсту там же як раз управління по боротьбі з рейдерами, а у нас саме цей випадок. Ми просили не тільки анулювати рішення, може все обійдеться і малою кров’ю, але паралельно підійду з усіх боків
Херсон це Україна• 19 декабря 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Що ви пишете?
У вас підробили договір, щоб подовжити оренду, а в автора зовсім інша справа.
Вам нема з ким поговорити, то ви вирішили в темі автора написати?
Стопясят раз обсуждала• 19 декабря 2024
Ответ дляМелочунь
Витяг отримала з дії, оплативши 40 грн.
Я теж таку брала з діі, але краще в будь-якому цнапі взяти розширену зі змінами, там більше інформації
Херсон це Україна• 19 декабря 2024
Автор, що означає ’оформили на мене землю’?
Приватизували на вас ділянку?
автор Мелочунь • 19 декабря 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Візьму. Але, думаю, що це те саме.