Наташа_32• 20 декабря 2024

Хто вона така, Яніна Соколова (Yanina Sokolova) і що це за канал на Youtub?

Доброго Всім дня.
Хто знає, що це за блогерка, яка позиціонує себе як Яніна Соколова? Вона має свій канал на Youtub.
Багато пишуть, що вона наче топить за Народ України, проте дуже наближена до влади і тому їй дають можливість не зовсім борзо, але патякати про владу. Подейкують, що вона наближена до оточення Єрмака та Подоляка. Цікава Ваша думка, шановні дівчата про цю блогерку. Може типова про-владна провокатор?!
Леди Репях• 20 декабря 2024
Тоже интересно. Репортажи неплохие.
rainbow2018• 20 декабря 2024
Натали, шо по клюкве? И по сапогам.
Prervana• 20 декабря 2024
Весьма давний персонаж в медиапространстве. Она не вчера вылупилась. Странно, что вы только сейчас о ней узнали
автор Наташа_32 • 20 декабря 2024
Ответ дляrainbow2018
Натали, шо по клюкве? И по сапогам.
З журавлини вже готується (настоюється) наливочка до Різьдва Христового :)
Оль_• 20 декабря 2024
https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Соколова_Яніна_Мих...
Кusalochka• 20 декабря 2024
’Подейкують’ кто? И почему вы журналиста блогеркой называете?
автор Наташа_32 • 20 декабря 2024
Ответ дляPrervana
Та я роки 2 за нею спостерігаю. Вона точно чиясь з влади. Інакше давно б затикнули рота, тим паче - блогерка. А співає так складно.
автор Наташа_32 • 20 декабря 2024
Ответ дляКusalochka
А вона й є блогер. Для роботи журналістом їй потрібно мати офіційну акредитацію, якої, як я бачу, у неї немає.
coloritka• 20 декабря 2024
Вона журналістка з давних давен
Mila228• 20 декабря 2024
Типова антивладна куплена борза провокаторка.
автор Наташа_32 • 20 декабря 2024
Ответ дляОль_
Все зрозуміло. Під владою ходить. Так про неупереджених журналістів не пишуть. Лише про тих, хто крутиться біля влади і робить рейтинги.
Prervana• 20 декабря 2024
Ответ дляНаташа_32
А Бутусов как вам? Тоже подозрителен?😆
lenochkakusch• 20 декабря 2024
Журналіст вона, працювала на 5 каналі, було у неї декілька проектів власних. Випустила книгу ’ Я Ніна’ і фільм, здається також є, про те як вона подолала рак (не дивилась і не читала, тому не в курсі подробиць)
автор Наташа_32 • 20 декабря 2024
Ответ дляMila228
На всі 100% згодна з Вами. Я помітила, що жодної реакції на останні події щодо бусифікації, особливо в Ковелі. Всі як з ланцюгів по зривались, а ця ні пари з вуст.
автор Наташа_32 • 20 декабря 2024
Ответ дляPrervana
А Бутусов как вам? Тоже подозрителен?😆
Ні. Не підозрілий. З Бутусоим сам блінкен мав зустріч. Аби бутусова Єрмак до буцигарні за новим законом не запроторив. А він реально може це зробити. Бутусов Єрмака ох як поливає, та й всю банду ’зе’.
автор Наташа_32 • 20 декабря 2024
Ответ дляlenochkakusch
А за що з порошенківського каналу виперли? П. О. Порошенко наче теж за правду? Чи вже тоді стала медіа хвойдою?
автор Наташа_32 • 20 декабря 2024
Ответ дляcoloritka
Вона журналістка з давних давен
Чия журналістка? Хто в неї вкладав?
автор Наташа_32 • 20 декабря 2024
Ответ дляЛеди Репях
Тоже интересно. Репортажи неплохие.
Так, цікаво. А репортажі та youtube-стріми - на всі 100% замовні.
coloritka• 20 декабря 2024
Ответ дляНаташа_32
Чия журналістка? Хто в неї вкладав?
5 канал, порох найбільше
автор Наташа_32 • 20 декабря 2024
Ответ дляcoloritka
5 канал, порох найбільше
І вона їх всіх кинула?! Дивно. Не може такого бути. Вона ж прогматична. Мабуть заплатили більше та перекупили.
Kievljanotchka• 20 декабря 2024
Яні́на Миха́йлівна Соколо́ва (нар. 6 березня 1984, Запоріжжя, Українська РСР, СРСР) — українська журналістка, активістка, блогерка, акторка, феміністка. Волонтерка ООС, медіаамбасадорка руху за права жінок HeforShe в Україні, засновниця фонду «Варто жити» та проєкту «Я, Ніна»[2] на допомогу онкохворим. Авторка і ведуча програми «Рандеву» на 5 каналі, проєктів на YouTube: «Вечер с Яниной Соколовой» (викриває фейки російської пропаганди) та «Соромно!».
автор Наташа_32 • 20 декабря 2024
Ответ дляlenochkakusch
Чесний журналіст в Україні і з такою кар´єрою?! Це щось неймовырне!!! Могла б повторити історію з Гонгадзе в такому разі. Але ж ні...
Хіба що так могла лише Оксана Мрченко, зробити за рахунок чоловіка блискавичну кар´єру на медіа :)
lenochkakusch• 20 декабря 2024
Ответ дляНаташа_32
точно не пам´ятаю, здається канал продали, тепер інший власник і багато журналістів пішли - - але це не 100% інформація, можливо інша причина.
Wendy Rhoades• 20 декабря 2024
Ответ дляНаташа_32
це вам для цього дали команду зареєструвати новий акаунт і писати наклепи?
ви жодного її інтерв´ю не слухали, інакше б точно не писали, що вона під владою ходить. Бо вона хто завгодно, але не провладна журналістка)
автор Наташа_32 • 20 декабря 2024
Ответ дляKievljanotchka
Ну, це все відомо ще з Вікіпедії. Але всіх дивує, що вона обирає теми для стрімів як по замовленню, але основного, злободенного для кожного - обходить не помічаючи. Ось наприклад скандал у 211 бригаді понтонно-мостовій. Всі медіа розірвали ту бригаду на шматки, крім Яніни. Значить бос не давав замовлення...
HelloKitty18• 20 декабря 2024
Яніна Соколова журналістка, блогер, мати 2 дітей, лікувалася від раку .
konfeta lizaveta• 20 декабря 2024
Ответ дляНаташа_32
Ви це як визначаєте ? Чи аби накинути гімно на вентилятор?
автор Наташа_32 • 20 декабря 2024
Ответ дляWendy Rhoades
Ось тут Ви точно недолугі. Те що вона каже і те, що є насправді - різні речі. Наче все складно щибече, але в угоду владі. Ну, видимість критики, демократії. А як Вам новий закон, щодо медіа?! Фіксація роботи поліцейських, ТЦК і 10 років тюрми. Багато журналістів і блогерів вже відсторонилися, крім неї. Бо за такі речі або плати, або сідай.
Wendy Rhoades• 20 декабря 2024
Ответ дляНаташа_32
трохи сумно, що ваші замовники вважають публіку Совєтчіци настільки примітивною, що запускають таких низкопробних тролів. Які навіть тему з огоньком створити не здатні))
автор Наташа_32 • 20 декабря 2024
Ответ дляkonfeta lizaveta
По темтиці та стрім-міксам. Інформація витягнута з контексту та надається як оригінальна. Замовний мікс.