Крошка Енот• 20 декабря 2024

Стосунки з біженкою

Запросив на побачення німець. Йому 30 років. Мені стільки ж.
Одружений не був, я теж не була у шлюбі, дітей не маю.
У нього все є: батьківський будинок у Німеччині, своя квартира в Іспанії, перспективна айтішна професія, хобі, широке коло спілкування тощо. Віна активний, харизматичний.
Я ж приїхала з України без нічого. Симпатична, струнка, але не красива, як мені казали колишні та знайомі за спиною "на любітєля". В мене є освіта, на підтвердження якої підуть роки. Як людина я спокійна, добра, немеркантильна, неінстаграмна тощо. Стосунків у мене майже не було, досвіду спілкування з чоловіками мало.
Німецьку трохи знаю, але ще теж вивчати і вивчати. Поки не працюю.
Навіщо йому я? Не можу розслаблено спілкуватись із ним, не розумію мотивів. Він дивиться на мене із захопленням, без грубості. Я думала, після першого побачення не запросить, але далі запрошує, запитує, що мені подобається, куди б я хотіла сходити.
Як ви вважаєте, чому успішні іноземці можуть обирати біженок, як я?
На що звернути увагу?
автор Крошка Енот • 20 декабря 2024
Ответ дляБринзолетта
Так дуже прикро, я зараз переживаю в шлюбі не кращі часи чесно сказати хочу розлучитися, і тільки й чую кому ти треба вже в 30
Я Вас розумію.
А мені наші вже десь після 28 почали запитувати, що з тобою не ок, типу досі не заміжня.
Деякі казали, що в 30 краще бути розлученою, ніж ніколи не заміжньою.
Синиця у спідниці• 20 декабря 2024
Ответ дляКрошка Енот
Мені казали, що німці якраз дуже корисливі, але з мене нічого взяти.
Не слухайте всю хню, що вам говорять. Ніби ж велика дівчинка, а треба відправляти в школу вчити байки
Бринзолетта• 20 декабря 2024
Ответ дляКрошка Енот
Я Вас розумію.
От нам в 30 капають за дітей, а я розумію що бігти від нього треба ніж народжувати
Не пириживай• 20 декабря 2024
Ответ дляКрошка Енот
Я Вас розумію.
Автор, вы такая наивная.
Секса он от вас хочет и все.
А вы уже надумали себе серьезные отношения и фату примеряете)
Не пириживай• 20 декабря 2024
с вас дейсвтительно нечего взять, кроме секса...все правильно вы думаете
Синиця у спідниці• 20 декабря 2024
Ответ дляНе пириживай
Автор, вы такая наивная.
Секса он от вас хочет и все.
А вы уже прочитали мысли человека, о котором знаете лишь национальность 👏👏👏
Хотя автор прислушается, она, кажется, ко всем вокруг прислушивается без подключения критического мышления))
Ух яка ж Я• 20 декабря 2024
Подруга замужем за немцем. Все просто: наши женщины более выгодны чем немки - запросы куууда меньше, а по хозяйству и ублажению мужика уровень выше. Чистый прагматичный рассчет не более. Внутренний мир и все такое их не интересует.
Синиця у спідниці• 20 декабря 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Какая вы замечательная подруга 😂
Стигла полуниця• 20 декабря 2024
Ответ дляКрошка Енот
Ну вот и хорошо) значит нравитесь ему. А вообще про немцев это стереотипы, они разные)
Не пириживай• 20 декабря 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
да неважно какой он национальности. Вы верите в сказку про Золушку?) голу-босу замуж берут) Особенно успешный мужчина в своей стране. Девушку, которая даже языка не знает. Любите халяву, да?
Директриссимо• 20 декабря 2024
Ответ дляШпондєр
дівчата запам´ятайте раз і назавжди - немеркантильна, це не достоїнство, а ВАДА характеру. Еволюційно це значить, що Вам начхати на майбутнє ваших дітей і ваше потомство приречене
Как статус в соцсетях
Синиця у спідниці• 20 декабря 2024
Ответ дляСегодня я не я
Тільки треба обережно європейця обирати, бо я чула про недобрі випадки, про абʼюз. На жаль, деякі європейці користуються вразливим становищем українських біженок через війну. Коротше, обережно дуже обирати треба чоловіка.
Ну так і в Україні того аб´юзу вистачає. Тільки в зах.європі жорсткіші закони щодо сімейного насилля і поліція на скарги не відповідає ’от коли вб´є, тоді і приходьте’
автор Крошка Енот • 20 декабря 2024
Ответ дляУх яка ж Я
А что требуют немки? Просто любопытно.
Они так неухожены. Кажется, им ничего не надо, на себя плевать, но самооценка очень у них высокая.
Синиця у спідниці• 20 декабря 2024
Ответ дляНе пириживай
Вау, я прям сказочная принцесса! 🤣🤣🤣🤣
Спасибо за поднятие моей самооценки))
Ух яка ж Я• 20 декабря 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Какая вы замечательная подруга 😂
Так это не мои умозаключения, а подругины. Она не за первого встречного немца вышла, до этого встречалпсь с одним и еще одним жила. Они все очень и очень прагматичные к женщине. Немкам это норм. Наши же смогут это оценить уже непосредственно при совместной жизни, распределении и участии в финансах, декрет и т.д. Ну и многие немцы очень зависимы от мнения родителей и семьи откуда он вышел - и это совсем не плюс, особенно в вопросе воспитания с ним детей.
Синиця у спідниці• 20 декабря 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Поймите, люди разные. В любой стране. И женщины, и мужчины. Как вы можете кого-то выбирать в Украине и понимать, что есть варианты от треша до идеала, но при этом людей в паре десятков стран считать абсолютно одинаковыми?

Сочувствую подруге. А хотя...если это ее неоднократный опыт, то скорее всего не только в мужчинах дело 🤔
Зажуженная Жужжа• 20 декабря 2024
Ответ дляКрошка Енот
так он и возьмет, что с немкой не прокатит
Не пириживай• 20 декабря 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Вау, я прям сказочная принцесса! 🤣🤣🤣🤣
Спасибо за поднятие моей самооценки))
да не за что)
если это ваше единственное достижение в жизни, то мне, собственно, неинтересно с вами дискутировать) Мое почтение)
Синиця у спідниці• 20 декабря 2024
Ответ дляНе пириживай
да не за что)
Мне как бы тоже. С человеком, который не понимает разницы между ’единственным’ и ’релевантным теме’.
Еще и мужика достижением считает 😏
Ух яка ж Я• 20 декабря 2024
Ответ дляКрошка Енот
А что требуют немки? Просто любопытно.
У немок на первом месте всегда она, потом карьера, потом дети, потом хобби, родители, друзья и только потом где то там муж. Т.е. семья как у наших женщин у них не в приоритете, как не парадоксально. Хозяйки они никакие, очень требовательны к мужчинам в целом типа манеры, внешний вид, верность, успешность и т.д. Короче нашей женщине понравится и получить секс намного проще, быстрее и дешевле. Хотя и говорят что немки очень разнузданные в сексе, но они не дают всем желающим.
Непогодка• 20 декабря 2024
Ответ дляКрошка Енот
Подружка, яка в компанії сиділа. Інші дівчата випили з хлопцями і так про мене говорили.
Я доглядаю за собою, зуби, шкіра, волосся, одяг, але не лакшері, просто звичайно виглядаю, не штучно
Ну, если до 30 лет не вышли замуж…
Пуки-куки• 20 декабря 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Так кажете, ніби неграмотна кріпосна за графа заміж виходить))
Що за комплекс меншовартості?
Якби ви їх подивились, особливо її послухати треба, зрозуміли б що я мала на увазі.
Я не про меншовартість. Зовсім про інше
мульти1• 20 декабря 2024
Психопат, щоб потім вказати на її місце, що я Бог, а ти ніхто
Невпевнений в собі, проблеми з самооцінкою, на вас потренеруєтся і піде далі
Легкий швидкий доступний кекс
woman Warrior• 20 декабря 2024
Встречный вопрос-откуда берется такая массовая проблема с самооценкой у женщин.
Стигла полуниця• 20 декабря 2024
Ответ дляБринзолетта
Тому що ви проти їх дівчат богиня. Памʼятаю як на мене іноземці дивилися на Майорці на мої блакитні очі та красиву фігуру от би в Україні так дивилися чоловіки 😂
Да, у нас балованные)
Синиця у спідниці• 20 декабря 2024
Ответ дляПуки-куки
Я не про меншовартість. Зовсім про інше
Ну а що? Що в ньому такого є, що прямо нормальна звичайна жінка такого чуда може бути не варта?
І чому ’прибрала до рук’? Вона його лише використовує?
Ух яка ж Я• 20 декабря 2024
Ответ дляСиниця у спідниці

Вы вообще понимаете, что речь идет об условном менталитете, а не о конкретных намерениях мч к автору? Моя подруга поделилась своим опытом обобщив немцев так сказать, если у вас есть альтернативный опыт с немцами - милости просим высказывайтесь. Но характерные черты от нации к нации имеют место быть и отрицать их не стоит, тем более нашим девушкам находясь в чужой стране.
Пуки-куки• 20 декабря 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Спробую правильно сформулювати. Вона його в усіх відео якби на пьедестал ставить. Ось такий і гарний, і розумний, і іноземець, і тд.
А прибрала, бо з початку було видно, поки ще в них відносин не було, що всіма силами старається, вьється біля нього. Вона в родину попала по якійсь програмі біженців. В це я не внікала.
За помилки вибачте, я не україномовна, не всі слова можу швидко згадати.
КонФФетОшка• 20 декабря 2024
Ответ дляЯ такая наивная
Ой, смотрите, у нас Золушка появилась
ага.
причому така ’немеркантильна’ що на пам’ять вивчила все майно ухажора.
)).
Шумелка Мышь• 20 декабря 2024
Автор, скільки дітей вже Ви від нього родили і як назвали?в Ваших думках?))))