Крошка Енот• 20 декабря 2024
Стосунки з біженкою
Запросив на побачення німець. Йому 30 років. Мені стільки ж.
Одружений не був, я теж не була у шлюбі, дітей не маю.
У нього все є: батьківський будинок у Німеччині, своя квартира в Іспанії, перспективна айтішна професія, хобі, широке коло спілкування тощо. Віна активний, харизматичний.
Я ж приїхала з України без нічого. Симпатична, струнка, але не красива, як мені казали колишні та знайомі за спиною "на любітєля". В мене є освіта, на підтвердження якої підуть роки. Як людина я спокійна, добра, немеркантильна, неінстаграмна тощо. Стосунків у мене майже не було, досвіду спілкування з чоловіками мало.
Німецьку трохи знаю, але ще теж вивчати і вивчати. Поки не працюю.
Навіщо йому я? Не можу розслаблено спілкуватись із ним, не розумію мотивів. Він дивиться на мене із захопленням, без грубості. Я думала, після першого побачення не запросить, але далі запрошує, запитує, що мені подобається, куди б я хотіла сходити.
Як ви вважаєте, чому успішні іноземці можуть обирати біженок, як я?
На що звернути увагу?
Баба_Воля• 20 декабря 2024
Ответ дляУказка
а по смайлам не видна моя реакция? я отвечала на полном серьёзе?
Тут многие пишут бред , а потом ржут, именно с оппонента. Я не всегда могут быть уверенной.
Указка• 20 декабря 2024
Ответ дляБаба_Воля
Будьте уверены, что со мной всё ОК. И тест на IQ 142, я недавно по приколу проходила, говорят с возрастом он падает. Пока тьфу-тьфу-тьфу )))
Баба_Воля• 20 декабря 2024
Ответ дляУказка
Сразу предупреждаю, что я ни на что не намекаю, просто делюсь своими жизненными наблюдениями. Мой муж кандидат наук, и куча его друзей тоже, ай кью там у всех приличный, а вот ЧЮ не у всех присутствует.
Указка• 20 декабря 2024
Ответ дляБаба_Воля
ну про инкубаторы для биороботов и плоскую землю они же шутки понимают?
Баба_Воля• 20 декабря 2024
Ответ дляУказка
Не проверяла именно эти, потому не могу сказать точно.
Бринзолетта• 20 декабря 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Кожна друга? 😂😂😂
Дійсно мої однолітки( 30р) дуже багато вийшли заміж та вже народили дітей від іноземців
Сегодня я не я• 21 декабря 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
На правах матері громадянина. Звичайно, що ніхто не буде її все життя за державний рахунок опахалами обмахувати, і походити по бюрократичних колах доведеться немало, але нормальну мати з дитиною теж розлучати не стануть. Це вже захист прав дитини, не матері
Так на правах матері громадянина вона може залишатися в країні до 18 років дитини.
І знову ж, де вона буде брати гроші на життя
Внешне понравились. По каким-то причинам девушки с вашей внешностью ему были недоступны. Потому что по остальным параметрам вы местным проигрываете, это факт. Пока хочет секс с девушкой вашей внешности. Это может перерасти в большее, если он не увидит в вас меркантильность и желания сесть на его шею. То есть вам - учить язык, искать работу, работать и самой решать свои проблемі. Тогда можете и парой стать надолго.
Твоя подружайка• 21 декабря 2024
Вам в первую очередь надо обратить внимание нга свою низкую самооценку, неуверенность в себе, ваши страхи и комплексы. Если вы научитесь себя любить и ценить, повысите свою самооценку, то и таких вопросов у вас возникать не будет.
Смурфик• 10 января в 21:57
Ответ дляПуки-куки
Смотрю в ТТ за одной парой, она из Украины. Непогана, але й не красотка, а іноземця собі до ручок швидко прибрала😀
Для советчиц все не красотки, одни они богини
Смурфик• 10 января в 22:00
Ответ дляБринзолетта
Тому що ви проти їх дівчат богиня. Памʼятаю як на мене іноземці дивилися на Майорці на мої блакитні очі та красиву фігуру от би в Україні так дивилися чоловіки 😂
Так у немок у многих глаза голубые, волосы хорошие. Я в Германии два года , много красивых нежных блондинок, натур, классные типажи. Я раньше тоже думала, что немки несимпатичные. Но это не так. В Испании была тоже, в Барселоне, но дней 5, глаза голубые тоже. Но испанцы мне вообще не нравятся
Смурфик• 10 января в 22:00
Ответ дляАнгелАда
Ой німкені теж є гарні й доглянуті, просто в масі гарних не так багато, як у нас)
Я даже не знаю. Мне типаж немок (не все типы их внешности), очень нравятся , тут дело вкуса
Смурфик• 10 января в 22:03
Ответ дляБринзолетта
Так наші чоловіки дуже багато хочуть від жінки
А немцы кстати в целом красивее наших мужчин
Смурфик• 10 января в 22:04
Ответ дляБринзолетта
Ну я для себе вирішила якщо розлучусь з чоловіком поїду в Європу підвищувати самооцінку бо мені також вже 30 тут вже кажуть що підстаркувата
Мне 27, скоро 28, так в Украине с 24 25 уже старыми считают. И даже сами женщины
Смурфик• 10 января в 22:09
Ответ дляУх яка ж Я
У немок на первом месте всегда она, потом карьера, потом дети, потом хобби, родители, друзья и только потом где то там муж. Т.е. семья как у наших женщин у них не в приоритете, как не парадоксально. Хозяйки они никакие, очень требовательны к мужчинам в целом типа манеры, внешний вид, верность, успешность и т.д. Короче нашей женщине понравится и получить секс намного проще, быстрее и дешевле. Хотя и говорят что немки очень разнузданные в сексе, но они не дают всем желающим.
Я наверное немка)
Смурфик• 10 января в 22:10
Ответ дляКолдунья-вещунья
Чого ви все так ускладнюєте? Спілкуйтеся, зустрічайтеся, підвищуйте самооцінку. Мабуть, ви гарніша за німкень і інших приїзжих жінок.
Немки разные. Много симпатичных
Смурфик• 10 января в 22:11
Ответ дляМадам Подлинник
Не перймайтеся..їх їхні крокодили цілком влаштовують. 😁
Їхні жінки не чекають, що їх кружити будуть, і що грошами будуть забезпечувати.
Так що...то вони тільки подивитися
Хватит оскорблять их. Вы красотка ? Думаю далеко не для всех