Ось таке вчера лежало коло скамійки та мусорки.Але ще часто коло самого входа у під´їзд ставлять миски з кашою,поруч розкиданий хліб та якісь кістки .І все це воняє лижить особливо влітку.Мити не хочуть за котами ,а нові миски та коробочки ставлять.Прибиральниця все це викидає у смітник .Кажу у чаті вчера що не треба прикормлювати собак ,бо потом коло будинку буде багато собак і можуть кидатися потім на людей.Коротше мені пообіцяли проколоти шини на машині якщо я буду лізти куди мене не просять і вони вже у будинку 40 років живуть і що хочуть то і будуть робити.А мы живемо років 10 і ми ніхто і звати нас ніяк.Якщо що мій чоловік голова ОСББ у цьому будинку.Ці люди хворі чи що?Це жінки 50-60 років.
Елена - 79• 22 декабря 2024
Ненормально.. Все жалостливые могут забрать котов собак к себе в квартиры.
Ответ дляЕлена - 79
Там мы с мужем им и советовали.Обозвали безсердечной тварью:(
Ответ дляtanya_217
Це жесть!
А от стара миска в яку періодично засипають корм, це нормально (у нас так). І не поруч з помийкою, а в іншому місці
От є інше місце.Трохи подалі від будинках.Там іх хатинки .Можна там кормити.Але треба коло самих вхідних дверей
Ответ дляLetruaa
Вам только кусочки еды воняют? Мусорник нет?
а зачем разводить втрой, мусорник, я трое детей из года в год внуждена была водить на другие майданчики, потому то у нас бабка кормит котиков у одьезда, а котики очень любть писять в песочницу..пс, закрыть песоницу не вариант, их можно кормить за углом, как это делают люди с последнего подьезда, но она не хочет...пс у меня котик и у мам было 5 котиков...
Ирина Веселуха• 22 декабря 2024
Ответ дляАкварель 38
фото
Кістками, звичайно , не потрібно годувати тварин, бо можна нашкодити. А так , я позитивно ставлюсь, що люди підгодовують тварин, що не всі зачерствіли душею.
Harmony2607• 22 декабря 2024
Я з вами згодна, але нажаль нічого з цим не зробиш, поки ці бабки самі не помруть, то будуть біля дома собаки і коти. У нас вони кидають з вікон пакети з кісточками і хлібом, одна пів тарілки свого борщу біля підʼїзду насипала котикам, сварилися з ними тільки ми, всім іншим все одно. Тому я більше нікого не чіпаю
ПЛЮС-МИНУС• 22 декабря 2024
Бездомных кошек и собак в городе быть не должно. Подкармливая бездомных, люди только увеличивают проблему
Inconvenient• 22 декабря 2024
Ответ дляLetruaa
Я выносила еду в кульках в отдаленное место, ждала, пока собаки поедят и сразу их выбрасывала. И после других иногда выбрасывала. Тем не менее, желающие мне рассказать, что я должна делать и в не самой вежливой форме находились. Не было у меня возможности держать в доме 9 собак, и так одну беспризорницу взяла. Не могу спокойно смотреть на голодных животных, сейчас деньги на них перечисляю соседке. И председатель ОСББ - он что, хозяин двора, ? Извините за резкость, но для меня это человек, на руку нечистый, потому и такая на него реакция.
Байрактарочка• 22 декабря 2024
деякі любителі собак і котів трохи пришиблені на голову.
я не маю нічого проти годування тварин, кому це подобається, але робити це треба так, щоб не заважало іншим людям. шоб оте все не смерділо під носом, особливо влітку.
Inconvenient• 22 декабря 2024
Ответ дляЛеска
Бісить неймовірно ці всі недоїдки, кістки, шкурки від хліба. Нехай забирають дому і там годують
Коли я йшла з двома собаками, яких забрала додому, я теж часто-густо чула злостиві коментарі, чомусь від чоловіків - двох собак годує. Наче це були їхні гроші.
Tatianyshka• 22 декабря 2024
Ответ дляАкварель 38
Так якщо є місце де тварини живуть, чому їх там не кормити?
В мене сусіди також кормлять котів, але не на сходах біля під´їзду, а далі, і прибирають коробочки, миють мисочки, тобто все досить цивільно. Дуже шкода тварин, які живуть на вулиці, а ще більше шкода що ніхто не хоче займатись стерилізацією.
Ответ дляLetruaa
Из мусорника 2 раза в день все выкидывает уборщица.А в подъезде нет мусоропровода .Нечему вонять
emerald_88• 22 декабря 2024
1. На фото не бачу катастрофи, кістки лежать собі купкою, їх з´їдять та і все.
Але, як вище написали, варені кістки дуже шкідливі для тварин, навіть до смерті.
2. Собак підгодовувати погана ідея, бо вони тоді вважають територію своєю і нападають.
3. Котиків навпаки треба кормити, бо вони мишей і щурів ганяють.
4. Смітники воняють сильніше за миски
5. Як голова осбб, робіть доплату двірнику за прибирання біля мисок
4. Смітники воняють сильніше за миски