Підкажіть, при купівлі нерухомості пенсійний збір 1% у пенсійний фонд сплачується від вартості нерухомого майна, зазначеної в договорі купівлі-продажу чи від оціночної вартості.
Заместитель Анонима• 22 декабря 2024
Ответ для Всезнайка
Від продавця
Міняйте на свого, це неправильно.
Заместитель Анонима• 22 декабря 2024
Ответ дляіронічна антитеза
А вам не спадало на думку, що риночна вартість може суттєво відрізнятися від оціночної?
Зараз це незаконно
Заместитель Анонима• 22 декабря 2024
Ответ для Всезнайка
Ціна в договорі повинна співпадати з оціночною?
Так, для вас це безпека в першу чергу, як і ваш нотаріус
іронічна антитеза• 22 декабря 2024
Ответ дляЗаместитель Анонима
Зараз це незаконно
Что незаконно? Вы так далеки от реалий. Дом в селе может быть оценен в миллионы, а по факту за 5000$ его продать не могут, потому что село не перспективное. Поэтому и существует понятие рыночной цены, которая далека от оценочной. Так же могут быть качели в противоположную сторону. И при этом все законно.
іронічна антитеза• 22 декабря 2024
Ответ для Всезнайка
Ні , не повинна. Може, але не повинна.
Заместитель Анонима• 22 декабря 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Не можно зробити оцінку 5000$ на житло, що коштує 50000$, так зрозуміло?
Хтось грає, занижує на трохи, але навіщо? Щоб потім, як захочуть розірвати угоду, були трабли? Тим більше нотаріус від продавця? Скільки там різниця в том пенсійному податку, щоб так ризикувати?
Доставучая• 22 декабря 2024
Ответ для Всезнайка
Ні.
В договорв реальна ціна продажу.
Ответ дляЗаместитель Анонима
Зараз це незаконно
це не зовсім так
незаконного в цьому нічого нема, тому що власник має право призначати ціну за своє майно на власний розсуд. хоч за сто гривень. але питання в тому, що занижена вартість нерухомості в договорі - це досить великий ризик для покупця, якщо він потрапить в шахрайську схему, коли продавець звернеться з позовом до суду про визнання угоди недійсною, тому що він внаслідок впливу тяжких обставин вимушений був продати майно за завідомо низьку ціну.
Заместитель Анонима• 22 декабря 2024
Ответ дляrybka21
це не зовсім так
Абсолютно верно, я и пытаюсь это донести автору, просто другими словами.
Если честно, лень было подбирать слова на украинском, расписывать нюансы.
Донесла как могла
іронічна антитеза• 22 декабря 2024
Ответ дляЗаместитель Анонима
При чому тут гра? Я пишу про фактичну вартість яка склалася на момент продажу в певному населенному пункті на певний об´єкт. Це і називається ринкова вартість. Трикімнатна квартира в київський хрущовці буде коштувати значно більше, ніж трикімнатна квартира схожими характеристиками, але в Кривому Розі. А оціночна може бути однакова. Так зрозуміло? І мова не про спеціальні схеми з ухиляння. Простий приклад. Я свій хрущ продавала за 22000$, а оцінка на сайті госмайна вийшла в 149000 грн. В прошлому році довелося оцінювати ще одну стару квартиру, її вартість була 400000грн, звичайно ж що на ринку вона має зовсім інші цифри.
Заместитель Анонима• 22 декабря 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Я не збираюсь з вами сперечатись. Ви хоч знажте для чого ту оцінку ввели, як її роблять та хто?
Ответ дляіронічна антитеза
Оціночна теж буде різна.
Є таке поняття, як індикативна вартість, яка складається з місця знаходження нерухомості в тому числі
Обижулька• 22 декабря 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Мені сайт фонду госмайна теж дорогу оцінив квартиру в Сумській області, я звернулася до оцінщика і він зробив реальну оціночну вартість
іронічна антитеза• 22 декабря 2024
Ответ дляЗаместитель Анонима
Звичайно знаю. Бо і сама робила, і до оцінщика зверталась. І нотаріус теж мені робив оцінку. Все це робиться на сайті держмайна.
іронічна антитеза• 22 декабря 2024
Ответ дляrybka21
Оціночна теж буде різна.
Ну я утрирувано написала щоб показати суть питання. А не те що оцінка і ринок ідентичні цифри.
іронічна антитеза• 22 декабря 2024
Ответ дляОбижулька
Так, в мене теж так було, довелось звертатись до оцінщика.
Директриссимо• 23 декабря 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Кстати искала жилье и заметила, что реальная цена продажи сильно ниже оценочной. По сути, государство так наживается на людях, а нерадивые продавцы гнут высокие цены, хотя продать за них не могут. Продают лишь те, кто хорошо уступают в цене.