Хвильоватиша• 23 декабря 2024

Чи заслуговує осуду дівчина яка відмовилась від дитини в пологовому будинку?

Дівчина 18 років. Дитина народилась абсолютно здоровою. Дівчинка. Відмова від дитини в пологовому
vecya• 23 декабря 2024
не нам ее судить
Зоркая Зорро• 23 декабря 2024
Не суди і не судимий будеш. Банально, але дуже в тему
Синди Кроуфорд• 23 декабря 2024
Нет, если напишет письменный отказ и ребенок сможет стать кандидатом на усыновление. Однозначно лучше, чем с этой дурой жить.
На пів ставки• 23 декабря 2024
Мені її дуже шкода( І дівчину і дитину, вона по жалкує пізніше, а буде вже пізно
АБВГДэшница• 23 декабря 2024
Ні, якщо дитину нормально та цивілізовано передала на всиновлення.
А не просто втекла, підкинула, чи й того гірше - десь на смітник.
Не любовница• 23 декабря 2024
Ее ребенок ее дело , только не понимаю зачем тянуть до этого нужно было
Забобонний фрукт• 23 декабря 2024
Новорожденную девочку с отказом сразу усыновят люди которые годами ждут ребенка и будут ее любить и лелеять. Так что она сделала правильно. Не на мусорку же выкинула младенца как бывает.
Хачапууури• 23 декабря 2024
Так. І батько також.
ТихоЯ• 23 декабря 2024
Хорошо, что не в выгребную яму закинула. И на том спасибо. Не осуждаю. Это жизнь.
ЭкстрасенсиХаЯ• 23 декабря 2024
Ми не знаємо обставин. Тож судити її не можемо.
За здоровими немовлятками черга стоїть.
Там-тарарам• 23 декабря 2024
Нет. Хорошо, что оставила в безопасном месте под присмотром, а не в пакете выкинула. Заберут ребёнка аж бегом.
Синди Кроуфорд• 23 декабря 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Если ее отказ не оформлен юридически, то ребенка не смогут усыновить. У нас детдома забиты детьми без отказа, юридически они имеют действующего родителя. Потому просто на словах отказаться мало.
Хи хи, ну ну• 23 декабря 2024
В 18 років ще небагато розуму, так що це не дивно, буває і таке
Успокойся_Успокойся• 23 декабря 2024
Ответ дляАБВГДэшница
+1 это гораздо лучше чем утопить в унитазе или выбросить в мусор
Я не тону• 23 декабря 2024
а зачем ее осуждать, ну не нужен ей этот ребенок, это ее дело, зачем себе еще голову забивать чужими проблемами и чужими детьми
Успокойся_Успокойся• 23 декабря 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Успокойся_Успокойся• 23 декабря 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
Ну да. Но автор же пишет именно про отказ в роддоме. Тогда ребенка сразу усыновят.
автор Хвильоватиша • 23 декабря 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Я в цій ситуації суто спостерігач, працюю тут. Її вже виписали. Лікарі говорили з нею і навіть психолога притягнули. Відмову підписано. Причина - хлопець не буде з нею жити бо йому 16 років і він не прийме ту дитину, а вона студентка.
Не засуджую, шкода обох. Пройде час і мені здається усвідомлять і буде біль жахливий в душі у обох. Дівчина абсолютно нормальна, не маргінали, видно що не з бідних.
Синди Кроуфорд• 23 декабря 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Отказ в роддоме это не процедура отказа от статуса родителя.
Хомо_сапиенс• 23 декабря 2024
Никого, никогда, не осуждаю ни за какие поступки, человек сам делает выбор в своей жизни, и НИКТО не вправе осуждать...
волосатое стекло• 23 декабря 2024
А вона до вас звернулася за конструктивною критикою? Чи нахіба їй ваш осуд/неосуд?
АБВГДэшница• 23 декабря 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
Якщо не помиляюся, то через півроку все рівно вважають, що мати вже відмовилася. Плюс можна не всиновити, а взяти під опіку. Тому хоч якийсь вихід все рівно буде.
Та погоджусь, що то все в рази ускладнює процедуру, і новонароджена дитина втрачає дорогоцінний час перших днів/тижнів/місяців народження, коли вона вже могла б зростати в сім´ї.
Тому підписати потрібні документи про відмову - це те найменше, що може і повинна зробити кожна біологічна мати, якщо вона хоч трохи має совість.
Хи хи, ну ну• 23 декабря 2024
Ответ дляХвильоватиша
Ну ось так буває, ми дуже багато робимо помилок, а особливо в юності, про які потім можемо шкодувати все життя, але час не повернути, таке воно життя і в кожного свої граблі((
автор Хвильоватиша • 23 декабря 2024
Ответ дляволосатое стекло
Та ні просто цікаво. Відділок гуде й досі. Я просто спостерігаю зі сторони, я лаборанткою працюю і мені самій 24 роки ще. Просто всі обговорюють зараз і з осудом якимось ніби щось масштабне сталось
АБВГДэшница• 23 декабря 2024
Ответ дляХвильоватиша
Це там перший раз відмова від дитини?
Повно ж подібних випадків, що в цьому такого особливого?
Снідаю авокадо• 23 декабря 2024
Ответ дляХачапууури
Так. І батько також.
В церкву ходите, я так розумію, напевно навіть хреститеся проходячи повз.
автор Хвильоватиша • 23 декабря 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Це там перший раз відмова від дитини?
Не знаю, я працюю всього 6 місяців, до цього не працювала взагалі ще ніде і тільки недавно від батьків зʼїхала. Просто дівчина можна сказати моя ровесниця, а я ставлю себе на це місце то навіть не знаю чи змогла б відмовитись
Прибираю щодня• 23 декабря 2024
Никто не заслуживает осуждение,не нам судить,лучше за собой следить
Хвець-тець• 23 декабря 2024
Нет, но считаю что лучше бы сделала аборт
ПотеряласЯ Я...• 23 декабря 2024
Ответ дляХвильоватиша
Відділок? Українською це називається ’відділення’.
Вигадуйте краще. І вчить мову, щоби вас не ганьбив Гугл транслейт.