ОйЙой• 25 декабря 2024
Кто готовил суши салат?
По какому рецепту? Я видела несколько разных, в одном нори режут, в другом кладут целый лист, в третьем перемешивают с рисом и так далее. По какому рецепту готовили вы? Вкусно ли получилось? Хочу попробовать, но салат не дешево обойдется. Так что не хотелось бы испортить продукты..
Результат:
вже голосів:
22 (59.46%)
НЕ готовила
10 (27.03%)
Готовила - вкусно
3 (8.11%)
/
2 (5.41%)
Готовила - не понравился
Шмоточницаца• 25 декабря 2024
Ответ дляКолгоспниця
В мене вийшов сухий
А ви у соєвий соус макайте перед тим як порцію в ротик відправляти
Колгоспниця• 25 декабря 2024
Ответ дляШмоточницаца
Авжеж! Але, я тепер розумію, що крем сиру треба багато. Тому тепер тільки кульками роблю
Шмоточницаца• 25 декабря 2024
Ответ дляКолгоспниця
Так, крем-сир — це важливо.
Статус Ква• 25 декабря 2024
Я з цілим листом готувала, потім в тому місці він розпадавсь. Тому якщо пробуватиму, то точно не з цілим листом.
Але в принципі мороки майже скільки як і з ролами, але смак не такий мені.