Укр_жіночка• 26 декабря 2024
Аутоімунний гепатит це вирок?
У мами підозра по аналізам. ПІдвищений ГГТ, АСТ, АЛТ. Білірубіни ніби в нормі. Але треба здати додатково. Деякі чекати на результат 36 днів написано в Ділі
Антитіла до мітохондрій (AMA-M2)
Антитіла до мітохондрій (AMA) - скринінг
Антитіла до розчинного печінкового антигену (anti-SLA) - якісн.
Антитіла до мікросом печінки і нирок, ANTI-LKM - скринінг
Білкові фракції
Антинуклеарні антитіла IgG (ANA, CTD скринінг), ELIA Phadia 7
Хто з таким діагнозом чи рідні/знайомі, які прогнози? Може порекомендуете лікаря?
Гастроентеролог поки призначила Аделів до отримання результатів.
Дякую
Антитіла до мітохондрій (AMA-M2)
Білкові фракції
Дякую
ЯкаКраля• 26 декабря 2024
Шукайте гепатолога, гастроінтеролог не такий компетентний в даному питанні, зазвичай гепатологи мають кабінети при інф лікарнях
Чудовий каламбур• 26 декабря 2024
Вы растрачиваете энергию на панику. Ещё нет результатов, нет диагноза, а Вы уже кричите приговор. У меня вся семья с хроническими сложными болезням . Главное в этом деле- сохранять психику, не гуглить, не рисовать себе картины. Будет диагноз- значит будет лечение. И будете решать по ходу. Пейте бафазол или бифрен, не помогает- гидозепам.
Укр_жіночка
• 26 декабря 2024
Ответ дляБесбардак
Яке АЛТ і АСТ?
Його треба мати по аналізам, підозра це пусте.
АЛТ- 143
АСТ-104
ГГТ- 209.
АСТ-104
ГГТ- 209.
Бесбардак• 26 декабря 2024
Ответ дляУкр_жіночка
АЛТ- 143
АСТ-104
ГГТ- 209.
АСТ-104
ГГТ- 209.
Вік? Вірусні гепати виключені, так? Ліпідний прфіль? Діабетичний пакет? Рівень тромбоцитів і альбуміну?