Працівниця року• 26 декабря 2024
Какой вид транспорта Вы бы предпочли?
Какой вид транспорта Вы бы предпочли для поездки с ребенком 9 лет:
1) поезд, плацкарт, верхние боковые полки, ночной переезд (ребенок раньше поездом никогда не ездил), 9 часов
2) автобус, дневной переезд, 6 часов?
Туфли в чешуе• 26 декабря 2024
Тут автобус.
Але моніторте потяги. Може хтось здасть білети.
Верхнє та нижнє місце— можна їхати.
Працівниця року
• 26 декабря 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
Тут автобус.
Верхнє та нижнє місце— можна їхати.
Назад скорее всего так и будет, тоже плацкарт боковые. А туда нет ни одного нижнего места.
Працівниця року
• 26 декабря 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Есл за границу, то конечно поезд.
По Украине.
Працівниця року
• 26 декабря 2024
Ответ дляЕдиная страна!
Потяг, але купе або СВ.
Нет таких вариантов, к сожалению(
Шотуткоїться?• 26 декабря 2024
Ответ дляПрацівниця року
По Украине.
Тогда автобус, но я бы мониторила еще билеты, ночным поездом легче.
Працівниця року
• 26 декабря 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Новый год, билеты раскуплены.
Суцільна зрада• 26 декабря 2024
Ответ дляПрацівниця року
Новый год, билеты раскуплены.
Я бы не ехала вообще
Туфли в чешуе• 26 декабря 2024
Ответ дляvikahma09
ну поезд плацкарт, боюсь там вагон убитый, а туалет. Автобусом 6 часов, что там страшного. Девять лет - взрослый человек
Ми коли з сином їхали, то завжди брала верхнє та тижні місце, щоб з нашої сторони ніхто не лазив, не сидів і не ставив валізи. Плацкарт або купе.
Страшного плацкарту ніколи не було. Брала міцні пластикові стакани та ложечку свою. Чай чи каву у провідника і залізні підстаканники, бо цікаво пити чай і дивитись у вікно. В потязі можна в туалет сходити, коли хочеш, помити руки, відносно зручно полежати, пройтись, зарядити телефон.
Поїздки Україною.
В автобусі сидиш скований, все затікає.
Поїздки Україною.
В автобусі сидиш скований, все затікає.
Туфли в чешуе• 26 декабря 2024
Ответ дляElena8188
Син займається футболом 3 роки. Зраз йому також 9 років, як і вашій дитні. Ми на турніри по всій Україні на автобусі їздимо до десятка разів на рік.
А наші хлопці на футбол на турніри та на збори їздять потягами з Києва. То їм так подобається.
Туфли в чешуе• 26 декабря 2024
Ответ дляElena8188
Я розумію, що подобається. На автобусі не так страшно і тяжко як здається
А чому страшно? Їх їде 2 команди та тренери, ще й деякі батьки. Практично весь вагон наш.
Та в хлопцям 12-13 років.