Ваша прЭлесть• 26 декабря 2024
Блок пост Кропивницький
Может кто часто ездит и может подсказать как часто там останавливают?
руки_Крюги• 26 декабря 2024
Так ви незупиняйтесь
по постанові кабміну на яку вони посилаються блокпости ставляться на вїзді виїзді з зони спеціального стану (а по факту ви/ми в ній)
Ваша прЭлесть
• 26 декабря 2024
Ответ дляруки_Крюги
Так ви незупиняйтесь
Как не останавливаться если стоит поток машин, и каждую проверяют?
ЛеньГуглить_правда• 26 декабря 2024
Якщо такі справи у вас,то сидіть вдома Зупиняють в будь якому місті і місці.Вибірково.Сто автівок пропустять,а вас зупинять