Непереможна• 26 декабря 2024
Порадьте місто для відпочинку, як Трускавець
Порадьте, будь ласка, місто на території західноукраїнських земель для відпочинку весною-влітку. Як Трускавець) щоб був кінотеатр або зоопарк, можливість гуляти в парках, а не вздовж дороги. Розваги для дітей, екскурсії, загалом цивілізація.
Вода не цікавить.
Блондинка в Шоколаде• 26 декабря 2024
Ответ дляInna_A
Були там, там нудно буде дитині.
А в трускавце разве не нудно?
Істеріомама• 26 декабря 2024
Ответ дляInna_A
Були там, там нудно буде дитині.
Беріть отель з ігровою зоною і басейном. Не буде нудно
Альфред Шнитке• 26 декабря 2024
Ответ дляInna_A
Не були там, але пишуть, що це курорт для бабусь
А Трускавець прям для молоді! Одні пенсіонери!
Бабка-байкерша• 26 декабря 2024
Ответ дляInna_A
Там есть все, что вы хотите: парки, пешие маршруты по окружающему лесу, экскурсии, кинотеатр, зоопарк вроде тоже есть, хороший ресторанчик, прекрасный спа-отель Святой Шарбель, куда можно по записи заранее на день прийти (бассейн закрытый, открытый, сауны, терраса для загара, японский ресторан под крышей с классными видами)
Теща дочки• 26 декабря 2024
Ответ дляInna_A
в Моршине вообще нечего детям делать
Істеріомама• 26 декабря 2024
Ответ дляInna_A
Ну такі і в Києві є, але хочеться побачити все навколо, різні замки, екскурсії
Ну якщо навколо Яремче вам екскурсій не вистачає, то я вже не знаю, де вам сподобається
Блондинка в Шоколаде• 26 декабря 2024
Ответ дляІстеріомама
100%
Блондинка в Шоколаде• 26 декабря 2024
Ответ дляInna_A
Ні, там прикольно. Але 4 рік підряд не хочу вже)
А что вы там 4 года делали с ребенком? Кроме дельфинария ничего нет
Ответ дляБабка-байкерша
Дякую, почитаю зараз
Шмоточницаца• 26 декабря 2024
А що ви потребуєте в таких містах? Екскурсії чи якась лікувальна мета?
Шмоточницаца• 26 декабря 2024
Ответ дляInna_A
Екскурсії, чисте повітря, піші прогулянки. І хотілося б замки або водопад, до яких можна доїхати чимось
Гляньте в сторону Волині, Шацьких озер
Чи Кам´янця-Подільського
Вимагаю спілкування• 26 декабря 2024
Ответ дляInna_A
Були там, там нудно буде дитині.
А в Трускавці не нудно?