Пи Пи Пилюля• 27 декабря 2024
Хто користувався барвниками для тканини?
Є штори рудого коліру , нові але мабуть тканина синтетична. Прийшла ідея пофарбувати їх у сірий чи коричневий, бо рудий зовсім не підходить під інтер"єр кімнати.
Пошуком знайшла, що є барвники, але рекомендують для натуральних тканин. Може хтось користувався? Може хто порекомендує щось дієве для синтетичних тканин. Нові не пропонуйте купити . Ці нові. Вони 4 роки просто пролежали і жоодного разу не висіли. А обої переклеяли і меблі - все сірих відтінків.
ротцвеники• 27 декабря 2024
Если не хотите испортить новые шторы своими экспериментами, лучше продайте их и купите новые нужного цвета
Сірничок• 27 декабря 2024
Чудесная идея - продать и купить новые.
Говорю вам, как химик-технолог по окрашиванию тканей.
На ваш оранжевый даже черный ляжет разводами и будет линять потом еще
Пи Пи Пилюля
• 27 декабря 2024
Ответ дляСірничок
Чудесная идея - продать и купить новые.
розумію, але продати навряд чи вийде. бо є специфіка по розмірам.
а купити нові в найближчий час така витрата не планується
Сірничок• 27 декабря 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Не придумывайте проблемы. Сфоткайте и выставите на торговых площадках.
Сладкий лимончик• 27 декабря 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Вы их испортите. Вот и всё.
Виниловая пластинка• 27 декабря 2024
Надо было рыжее пятно от белизны закрасить на черной натуральной футболке. Купила черный краситель - не закрасилось, слегка темнее стало.
ротцвеники• 27 декабря 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Автор, а может все же пересмотреть Вашу идею окраски? Рыжий может оказаться вполне хорошим акцентом в сером интерьере. Нашла навскидку пару примеров