я Кукарача• вчера в 15:04
Незвичайний диван)
Була сьогодні в меблевому містечку,на окружній,шукаю диван в квартиру,кутовий
І всі вони мені якісь звичайні,схожі один на одного.
Можливо хтось знає де подиаитись якийсь крутий диван,або хтось купував собі
Порадьте будь ласка
Злива інформації• вчера в 15:07
Мені реклама сьогодні попалась Акорд, де перекидається спальне місце.
По вигляду - круто)
Чарочка діда• вчера в 15:08
У нас в обеих квартирах диваны, кресла, пуфы и банкетки Пуфетто.
Хорошие механизмы, большое количество цветов и видов оббивочных тканей. Не знаю, как сейчас, а раньше у них в Скайфолл был большой шоу рум, а на сайте встроенная функция, когда через линзу на экране интересующий предмет интерьера можно было «вставить» в квартиру.
Copy-Paste• вчера в 15:20
Мне на днях пришла рассылка из юска. У них новые модели диванов. И цена невысокая и актуальные. Посмотрите;)
Физрукая• вчера в 15:36
Ответ дляЧарочка діда
Обивочных*
Звиняйте)
Чарівна патика• вчера в 16:09
Який саме критерій кутового дивану визначає його крутість? Тканина тефлону, броньовані плити зашиті в каркаси, підлокотники з поріл рідкісних дерев вкриті родієм? Що?
Чарівна патика• вчера в 16:11
Ответ дляБиблиотекарь
А вы что-то совсем нестандартное ищите?
Те, що треба! Ці десь в центрі міста від кутюр? Бо на Кільцевій я таких не бачила.
Ms. Анонимная• вчера в 16:14
Не знаю какой для Вас крутой) У нас офигенный диван, но мы его заказывали из Италии и ждали 3 месяца
я Кукарача
• вчера в 19:38
Ответ дляБиблиотекарь
А вы что-то совсем нестандартное ищите?
Не настільки)
я Кукарача
• вчера в 19:40
Ответ дляЧарівна патика
Це вже занадто
Просто якийсь цікавий
Вони мені всі схожі один на одний
Просто якийсь цікавий
Вони мені всі схожі один на одний
Чарівна патика• вчера в 19:40
Ответ дляя Кукарача
Це вже занадто
Просто якийсь цікавий
Вони мені всі схожі один на одний
Просто якийсь цікавий
Вони мені всі схожі один на одний
Просто цікаві вам на фото вже дали.