Викупана• 27 декабря 2024

Дівчата, допоможіть розібратися з результатами мазків

Турбують жовті виділення, мазня перед місячними. Це нормальне лікування? Бак посів лікар сказала здавати не потрібно. Чи все ж таки здати?
автор Викупана • 27 декабря 2024
ДолькиКабана• 27 декабря 2024
Ви ж самі бачити. Запалення якесь. Тільки нафіга так багато таблеток?
автор Викупана • 27 декабря 2024
Ответ дляДолькиКабана
Лікарю не сподобалася шийка. По мазку, причину запалення не визначили, може потрібно було ще здати бак посів?
ДолькиКабана• 27 декабря 2024
Ответ дляВикупана
Причини не вияснили, але купа таблеток. Сходіть до іншого лікаря.
автор Викупана • 27 декабря 2024
Ответ дляДолькиКабана
Що ще можна здати, щоб визначити причину?