Білка в колесі• 27 декабря 2024
3й день кормления, каменная грудь
И болит, прикладываю постоянно, не реже каждые 2 часа.
Что можно сделать в таких случаях?
Отцеживать нечем, а руками не могу
Что можно сделать в таких случаях?
Отцеживать нечем, а руками не могу
Анонимба• 27 декабря 2024
Ответ дляБілка в колесі
А почему Вам массаж нельзя?
Було запалення в груді з підвищенням температури і лікар сказала, що при запалені категорично не можна масаж. Обійшлося без масажу
Білка в колесі
• 27 декабря 2024
Ответ дляandronata
На рахунок таких компресів не читала нічого. Знаю за капустяний лист холодний прикладати, добре допомагає. У мене троє дітей, всі на гв. Старших двох годувала кожного довше 2 років. Зараз малому 5 місяців. Тому я знаю про що пишу і вас добре розумію. Жодну корову, шимпанзе чи ще когось ніхто не розціджує, цей процес налаштовується самостійно, хоч і не швидко і не є приємним з самого початку. Але повірте, якраз стороннім втручанням можна дуже сильно нашкодити. Молочна залоза працює по принципу скільки молока зцідили - стільки ж прибуло. Тобто якщо одразу зціджувати до повного спустошення груди, то прибуватиме ще більше. Бо природа так все влаштувала, що у жінки може бути більше одного малюка, тому працює все по запиту. Груди підлаштуються під норму однієї дитини, під її потреби,все нормалізуєтьсЯ. Почитайте про нагрубання молочних залоз після пологів. Можливо заспокоїтеся трохи. Повірте, цей дискомфорт пройде за декілька днів.
Спасибо
Буду до завтра наблюдать
Білка в колесі
• 27 декабря 2024
Ответ дляАнонимба
И через сколько оно все прошло?
Білка в колесі
• 27 декабря 2024
Ответ дляandronata
Просто груди как два арбуза и реально на ощупь такие же каменные!!!
Я уже просто в истерике, кого слушать, болит ужас
Анонимба• 27 декабря 2024
Ответ дляБілка в колесі
И через сколько оно все прошло?
Це було 10 років тому і я вже не пам´ятаю. Але відчуття були настільки неприємні, що пам´ятаю це жахіття і досі.
Ответ дляandronata
Ніхто не каже до спустошення, просто до полегшення стану. Поки груди підлаштуються, можна і допомогти жінці. Я першого годувала більше двох років, до того моменту,коли вже дізналась про другу вагітність. З другою дитиною, все набагато простіше було. З першою, груди ще не пристосувались,були тугі, малюк не міг сам висмоктувати, треба було допомагати. Тому я теж зі свого досвіду кажу. У кожного дуже все індивідуально, як і пологи.