Где тут 0?• 28 декабря 2024
Санаторій Березовий гай- діабет 2 тип. Або порадьте краще
Хочу маму відправити в санаторій
Де харчування для діабетиків є
Вода
Якісь процедури
Ми з Києва. Ціна не важлива
Де харчування для діабетиків є
Вода
Якісь процедури
Ми з Києва. Ціна не важлива
Бентливуман• 28 декабря 2024
Діабет потребує корекції способу життя постійно. Санаторій то таке, баловство
Хіба що просто змінити обстановку, розвіятись
Братья Капли• 28 декабря 2024
Це той, що в Миргороді?
Ми 9 років з дитиною аідпочивпли в Миргороді бпгатоьз ким просто спілкувались в парку. Люди, які були в цьому санаторії, дуже задоволені були лікуванням. Багато хто, їздив також роками. Якийсь дядєчкр аж з Азербайджану кожного року приїзджав