Клин_Кляйн• 31 января в 15:47
Черновцы или Ужгород - где выбрали бы жить?
Трусиковед• 31 января в 15:50
Ужгород. Ніхто люблю це містечко. Але постійно жити навряд чи змогла б.
Пересидіти складні часи, приїздити відпочивати - залюбки, часто там буваю.
Клин_Кляйн
• 31 января в 15:50
Ответ дляТрусиковед
А почему не на постоянке?
Чудовий каламбур• 31 января в 15:50
Черновцы. Мне город как то по спокойнее кажется. Ужгород постоянный движ, как перевалочный пунк за границу.
Трусиковед• 31 января в 15:52
Ответ дляТрільчиха
Мені і у Львові добре
Да, Львів ще краще, як на мене.
Колись обирала між Києвом та Львов та переїздом - обрала Київ для проживання та роботи, а Львів - для відпочинку та ментального відновлення.
Це дуже моє місто, як в цілому захід країни. І це дивно, бо в мене взагалі нема звідти коренів.
Трусиковед• 31 января в 15:53
Ответ дляКлин_Кляйн
А почему не на постоянке?
Затісний для мене. Я родом з Кременчука, але років 20 вже там не живу, він тісне на мене.
Клин_Кляйн
• 31 января в 15:54
Ответ дляТрусиковед
Землячка!! Люблю Кременчуг!!
Трільчиха• 31 января в 15:55
Ответ дляЧудовий каламбур
Чоп - перевалочный пунк за границу.
В Ужгороді дуже спокійне і розміряне життя
Мишка-шалунишка• 31 января в 15:57
Ни где из обозначенных, моё предпочтение жить в своей области, как бы ситуация не менялась, потому что где-то там среди чужих окружающих меня людей, я буду белой вороной
бифидобактерияЖоржик• 31 января в 16:01
Вважаю, що комфорт можна знайти в будь-якому місті. Якщо будете купувати житло, то дивилася б де більш бюджетно, або варіан якість/ціна влаштовував би більше. З обох міст недалеко до кордону, ще точно найближчі декілька років буде велика концентрація людей, бізнесів маленьких.
Трільчиха• 31 января в 16:08
Ответ длябифидобактерияЖоржик
І великих теж
Трусиковед• 31 января в 16:17
Ответ дляКлин_Кляйн
Землячка!! Люблю Кременчуг!!
О, рада чути, нечасто тут наших зустрінеш.
А чому шукаєте варіанти переїзду, якщо не секрет?
Привіт з ботойбіччя• 31 января в 16:21
Ответ дляЗубачистка
Не Чернівці так точно
Чого не подобається?
Привіт з ботойбіччя• 31 января в 16:22
Ответ дляТрусиковед
Ви з Кременчука?
Клин_Кляйн
• 31 января в 16:42
Ответ дляТрусиковед
Безопасность .
4есотка• 31 января в 16:51
Ответ дляТрільчиха
Чоп - перевалочный пунк за границу.
Не дуже спокійне. По Капушанській всю ніч машини їздять. І на Селменці автобуси, завжди є хтось з валізами хто на пункт їде.
Трусиковед• 31 января в 16:52
Ответ дляКлин_Кляйн
Безопасность .
Розумію. В мене там батьки на першому Занасипу біля моста, то в них дуже гучно буває(
Ви б поїхали поглянули містечка попередньо - вони геть різні. В Чернівцях університет шикарний, якщо хтось планує вступати. Ужгород більш європейський, як на мене. Та й гори поруч, а я їх обожнюю.
Трільчиха• 31 января в 17:04
Ответ для4есотка
Я про загальний ритм життя.
А так, звичайно є різні вулиці чи райони
Привіт з ботойбіччя• 31 января в 17:07
Ответ дляТрусиковед
ви теж?
взагалі з Запоріжжя, зараз живу в Чернівцях, але розглядали Кременчук для життя. Що скажете про місто?
Українська зірочка• 31 января в 17:10
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Ужгород и ездить за границу)
Чернівці.
Через кордон аеропорт Сучава
я Кукарача• 31 января в 17:12
Была много раз в Ужгороде, нравится и хотела бы там жить. Уговариваю сына переехать хотя бы на следующий учебный год?и пойти там в школу. А вот Мукачево не понравилось. Черновцы понравились. Но для жизни выбрала бы Ужгород, самый дальний областной центр и сразу граница 3 государств, тихо, спокойно, Европа. Я киевлянка