Хвильоватиша• 28 декабря 2024
Мамы детей спортсменов, подскажите по поездке на Закарпатье
Дети с командой впервые собираются ехать на Закарпатье, тренировочная база Forest Cup. Может у кого детки туда уже ездили, как условия, что взять с собой? Хочу послушать отзывы.
Я в дамках• 28 декабря 2024
Туди не їздили. А так діти з футбольною командою в кілька місць в Закарпаття їздили.
Покладіть шкарпетки та труси на кожен день, кілька форм.
Їжу хіба що в дорогу і гроші.
Наші хлопці їхали перший раз, то ми купу їжі поклали, практично все викинули.
Їжу хіба що в дорогу і гроші.
Я в дамках• 28 декабря 2024
Подивилася, це Рахів?
Футбол?
Також 2 пари бутс покладіть і дві пари термо білизни.
Бувало, що кілька ігр підряд в дощ, то треба, щоб був змінний одяг.
Футбол?
Хвильоватиша
• 28 декабря 2024
Ответ дляЯ в дамках
Подивилася, це Рахів?
Футбол?
Так, Рахів, футолісти) А як там харчування? Умови проживання
Я в дамках• 28 декабря 2024
Ответ дляХвильоватиша
В Рахові ми не були. Збиралися, але поїхали влітку в Ковель на збори, бо нереально було квитки купити.
Харчування скрізь +/- однакове. За компанію вони все їдять.
Головне — це командний дух і можливість самим кудись поїхати.
Не переживайте, все буде добре!
Але хлопці стають самостійні, впевнені.
Не переживайте, все буде добре!
Але хлопці стають самостійні, впевнені.
Хвильоватиша
• 28 декабря 2024
Ответ дляЯ в дамках
Не переживайте, все буде добре!
Але хлопці стають самостійні, впевнені.
Не переживайте, все буде добре!
Але хлопці стають самостійні, впевнені.
Дякую за відгук